YİYİN İÇİN TEK DE YETER Kİ KÜME DÜŞMEYİN

14-09-2017
Ankaragücü kara günler geçiriyor. Sezon başından bu güne kadar galibiyet yüzü görmediler. Son maçında kendi sahasında Balıkesir'e yenilince Başkentlileri iyice korkuttular. Bunun üzerine bazı tedbirler alındı ama bu seferde gelecek rakibi Rizespor.

.

 Takımımız, Çaykur Rizespor maçı öncesi kahvaltıda buluştu. Sohbet havasında gerçekleşen kahvaltıda, futbolcularımız oldukça neşeli göründü.

   Teknik heyet ve futbolculara hitaben konuşma yapan Futbol Şubeden sorumlu Başkan yardımcımız Ercan Soydaş: “İyi bir ekibiz. Moralimizi yüksek tutacağız, Futbolcularımızda galibiyeti alışkanlık haline getirecek potansiyel var. İlk 4 haftayı talihsiz geçirdik. Talihsizliği düzeltip yolumuza çok güzel devam edeceğiz. Teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

   Genel olarak sahada pozitif bir futbol olduğu şeklinde yorumlandığını belirten Soydaş, “Maç kazanmayı alışkanlık haline getirdiğimizde camia olarak hepimiz mutlu olacağız. Geçirdiğimiz ilk 4 hafta futbolcularımızın moralini bozmasın, moraller yüksek olsun. Bu geçiş sürecini atlatacağız. Rizespor maçından itibaren çıkışa geçeceğimize inanıyoruz. Futbolcularımıza güveniyoruz. Bu konuda futbolcularımız tereddüt etmesin. Birlik beraberlik içerisinde bu işi başaracağımıza inancımız tam. Bu takım biran önce toparlanacaktır. Yeter ki futbolcularımızın morali üst seviyede olsun. Biz elimizden gelen desteği sağlıyoruz, sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler : YİYİN - İÇİN - TEK - DE - YETER - - KÜME - DÜŞMEYİN - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları