YİNE ANALAR YAS VE FİGAN İÇİNDE, BİR ŞEHİT 3 ASKERİMİZ ŞEHİT

14-01-2018
PKK'lılar tarafından Hakkari'de üs bölgesine füzeli saldırı düzenlendi, 1 askerimiz şehit, 3 askerimiz yaralı (DHA)

.
YİNE ANALAR YAS VE FİGAN İÇİNDE, BİR ŞEHİT 3 ASKERİMİZ ŞEHİT
 
PKK'lılar tarafından Hakkari'de üs bölgesine füzeli saldırı düzenlendi,  1 askerimiz şehit, 3 askerimiz yaralı
 (DHA) 
 
Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki üs bölgesine, PKK'lı teröristlerin Irak'taki Kulika Dağı'ndan düzenledikleri füzeli saldırıda 1 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı.
 
Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki Güven Dağı'ndaki üs bölgesine, PKK'lı teröristlerin Kuzey Irak'taki Kulika Dağı'ndan düzenledikleri füzeli saldırıda ensesine isabet eden şarapnel parçası ile yaralanan Adana Kozan nüfusuna kayıtlı Piyade Sözleşmeli Er Bülent Alp, kaldırıldığı Hakkari Devlet Hastanesi'nde şehit olurken, aynı saldırıda 3 asker de yaralandı. Yaralı askerlerin hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi.
 
TSK'DAN AÇIKLAMA
 
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 1 askerin şehit olduğu terör saldırısı ile açıklama yaptı. TSK'dan yapılan açıklamada şöyle denildi:
 
"14 Ocak 2018 tarihinde Hakkâri/Çukurca bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucunda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz.Türk Silahlı Kuvvetleri asil Türk milletinden almış olduğu güç ile tüm terör örgütleriyle mücadelesine en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir."
Etiketler : YİNE - ANALAR - YAS - VE - FİGAN - İÇİNDE - - BİR - ŞEHİT - 3 - ASKERİMİZ - ŞEHİT -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları