GENEL HABERLER

Yenimahalleli hanımlar zumba ile formda

04-05-2014
Yenimahalleli hanımlar, dans edip eğleniyor ve eğlenerek formda kalmayı başarıyor.

.

Yenimahalle Belediyesi Ragıp Tüzün Spor Merkezi, son zamanlarda trend olan ve eğlenceli zayıflama yöntemi olarak bilinen Zumba dansı ile kadınlara hizmet vermeye başladı.

Yenimahallelilerin uğrak yerlerinden biri olan spor merkezi, yaklaşık 400 bayana fitness, plates, aerobik, zumba, yoga ve çocuk jimnastik dersleri veriyor. Hanımlar merkezde eğlenerek form tutuyor.

Haydi hanımlar spora!

7’den 70’e tüm bayanlara hizmet veren Yenimahalle Belediyesi Ragıp Tüzün Spor Merkezi, uzman eğitimci kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Her kesime uygun fiyatlarla hanımların sağlıklı, formda ve zinde kalmasını sağlayan spor merkezi, 09.00 ile 21.00 saatlerinde hafta sonları da dahil 7 gün boyunca hizmet veriyor.

Sağlıklı kilo verme yönetimlerinden biri olan zumbayı da branşlarına ekleyen merkezde hanımlar hem dans ediyor, hem de eğlenerek zinde kalıyor. Belediyenin başlattığı uygulamadan memnun olduklarını dile getiren hanımlar ise dans ederek zayıflamanın hayatlarına ayrı bir ritim ve enerji kattığını ayrıca psikolojik açıdan da rahatladıklarını belirtiyor. Spor merkezinde zumbanın yanı sıra fitness, plates, aerobik, yoga ve çocuk jimnastik dersleri de veriliyor.

Yenimahalle Belediyesi Ragıp Tüzün Spor Merkezi eğitmenleri, “Hanımların eğlenerek zihinde kalmasını sağlayan zumba, sadece kalça ve karnı değil vücuttaki tüm kasları çalıştırıyor. Ayrıca kasları güçlendirip kan basıncının kontrolüne de yardımcı oluyor.  Vücut yağlarını azaltarak fiziksel görünümü, dengeyi ve duruşu geliştiriyor. Yaklaşık bin kalori yakmaya da yardımcı oluyor” diye belirtti.

Etiketler : Yenimahalleli - hanımlar - zumba - ile - formda -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları