GENEL HABERLER

YENİMAHALLELİ HANIMLAR MATİNEDE COŞTU

07-05-2014
Yenimahalle Belediyesi’nin dokuzuncusunu düzenlediği “Kadınlar Matinesi” hanımları coşturdu.

.

Kadınların günlük dertlerinden uzaklaşıp stres attığı matinede, bayanlar halaylar ve oyun havalarıyla sahneyi boş bırakmadı. Bir günü gönüllerince eğlenerek geçiren Yenimahalleli kadınlar, kendilerine bu fırsatı veren Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a minnettar olduklarını söyledi.

Yenimahalle Belediyesi İlk Adım Düğün Salonu’nda gerçekleşen matinede eğlence doruğa çıkarken, matineye katılan kadınlar arasından kura çekilerek hediye dağıtıldı. Oryantal dans yarışmalarının da düzenlendiği matinede yarışmayı kazanarak hediye alan hanımların mutluluğu görülmeye değerdi. Canlı müzik eşliğinde kurtlarını döken Yenimahalleli kadınlar, şarkılara da eşlik etmeyi ihmal etmedi.

Yaşar’dan kadınlara teşekkür

Matineye teşrif ederek kadınları mutlu eden Başkan Yaşar, 30 Mart yerel seçimlerinde kendisine verdiği desteklerden dolayı tüm hanımlara teşekkürlerini sundu. “Yenimahalle cumhuriyetin ilçesidir ve cumhuriyete yakışır bir şekilde de gelişmeye devam edecek” diyen Yaşar, “Yenimahalle’yi huzurlu ve yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Şentepe ve Demetevler’de de yeni hanımlar lokallerini sizler için açacağız” dedi.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları