GENEL HABERLER

YATAŞ, BEYPAZARI’NDA 2 MAĞAZA BİRDEN AÇTI

16-03-2017
Yatak, ev tekstili ve mobilya sektörünün kalitesiyle fark yaratan markası Yataş Grup, Ankara Beypazarı’nda aynı anda Enza Home ve Yataş Bedding mağazası açtı.

.
               Yurtiçi ve yurtdışı mağaza yatırımlarıyla büyümeye devam eden Yataş Grup; yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerinin bir arada satıldığı yeni Yataş Bedding mağazasını ve modern dekorasyon anlayışı ile yenilikçi çözümler sunan yeni Enza Home mağazasını Ankara Beypazarı’nda hizmete açtı. 
             Enza Home mağazasında düzenlenen açılış törenine, Yataş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop,  Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve Yataş Grup Yöneticileri katıldı. 
            Aralarında 500 metre mesafe bulunan iki mağaza da Beypazarı’nın merkezinde Alparslan Türkeş Bulvarı’nda yer alıyor. Enza Home mağazası, 2 katlı 750 metrekare, Yataş Bedding mağazası ise tek  katlı ve 250 metrekarelik alanda hizmet verecek.  
Yavuz Altop;  “Yataş Grup olarak büyümeye devam ediyoruz.”
Yataş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop, açılışta yaptığı konuşmada, “Yatırımlarımıza tüm hızımızla devam ederken halka açık şirketler arasında en hızlı büyüyen şirket seçildik. Yataş Grup olarak yurtiçinde ve yurtdışında toplam 295 konsept mağaza sayımız bulunurken, 2017 yılında 80’i yurtiçinde, 27’si ise yurtdışında olmak üzere 100’ün üzerinde mağaza açmayı planlıyoruz” dedi. 
Yataş Grup,  Beypazarlıları, keyifli alışveriş deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunan Enza Home ile tüm ev dekorasyon ihtiyaçlarına cevap verecek Yataş Bedding mağazalarını deneyimlemeye davet ediyor.
 
Etiketler : YATAŞ - - BEYPAZARI’NDA - 2 - MAĞAZA - BİRDEN - AÇTI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları