GENEL HABERLER

Ülkücü lider İsrafil Çelik: " TÜM ÜLKÜDAŞLARIMA ÇAĞRIMDIR ! "

23-06-2018
Kafa karışıklığının, mamipülasyonun kol gezdiği, fitnenin uçuştuğu, iktidar nimetini tatmış leş kargalarının ülkeyi bir dönem daha yağmalayip talan ettiği bir dönemdeyiz..

.
Emperyalistlerle birlikte iş çeviren yerli işbirlikçiler Türk'ün tabutuna son çiviyi çakmanın çaba ve gayreti içindeler.
 
    Yok edilecek olan sensin, senin ülken ve senin milletindir. Yok etmeye çalışanlar ise bu topraklarda hak iddia eden bizans kalıntıları ve onların arkasındaki emperyalıst güçlerdir.
 
Anadolu'nun Türk toprakları olduğunu yeniden iç ve dış düşmanlara, onların her kılıktaki yerli işbirlikçi uşaklarına göstermenin tarihi sorumluluğu ve mecburiyetiyle karşı karşıyayız.
 
İşte o gün bu gündür, zaman bu zamandır. Ülkenin bütün kaleleri içerden işgal edilmiş soyulmuş malı mülkü talan edilmiş, baskı zülum adalaetsızlık arşa çıkmış,mülteci işgaline uğramış,Orta doğuda Türk varlığı silinmiş Türk yurtlarında baykuşlar ötmektedir. Uykudan uyanıp yiğitçe kahpelerin karşısına dikilmezsen.yarın o baykuşlar leş kargaları senin de hanende yurdunda varlığını yok edip çocuklarının cesetleri üzerinde ayyaş kafalarıyla vahşi naralarını atacaklardır.
 
Tek bir hedefimiz vardır o da Türk Milletinin varlığı birliği ve geleceğidir. Bu bakımdan, her ne olursa olsun, Ülkücü iradenin öncülüğünü yaptığı, omurgasını teşkil ettiği İYİ Parti saflarında, hem Cumhurbaşkanlığını ve hemde parlementoda çoğunluğu kazanma mecburiyeti ve sorumluluğu ile karşi karşikarşiyayız.
 
İçinde bulunduğumuz bu vahim durumdan kurtulmanın yolu ülkücülerin küsme, darılma, kırılma, dağılma gibi yanlış yollara girmeden son kuvayi milliye hareketine öncülük ederek tarihi görevlerini yapmalarıdır.
 
Türk Milliyetçiği yolunda Ülkücü hareketin ön saflarında uzun mücadele vermiş yaşlı ve biraz yorgun ancak asla yılgın olmayan büyükleriniz olarak çağrımızdır. Tüm Bozkurtları en kaalbi muhabbetlerimle selamliyorum.
Etiketler : Ülkücü - lider - İsrafil - Çelik: - " - TÜM - ÜLKÜDAŞLARIMA - ÇAĞRIMDIR - ! - " -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları