GENEL HABERLER

Türkiye-Suudi Arabistan Medya Buluşması Kızılcahamam’da

21-05-2018
Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca'nın katılım ve himayesinde Ankara Kızılcahamam Çam Termal Otelde 23-24 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

.
    Organizasyon Cidde Basın Ataşesi Bahattin Akyön’ün girişimleri sonucu planlanmaya alındı.
    Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Kurumu, Genel Müdürlüğüne Akarca'nın atandığından bu yana gündem ile alakalı konularda atak yaparak yurt içinde ve yurt dışında Türkiye algısını dünyaya anlatan bir isim oldu. Gazetecilik mesleğinden gelen , senelerce TRT ve diğer bir çok basın yayın kuruluşunda görev yapan Akarca’nın aynı zamanda başarılı bir siyasetçi olması da ayrı bir avantaj olarak görülüyor. Özellikle insani ilişkiler, devletine bağlılığı , milleti için her türlü fedakarlığı yapabilme özelliğine sahip bir karakter yapısına sahip olan Mehmet Akarca’nın böyle bir organizasyona ‘ evet ‘ demesi ve katkı sağlaması onur verici bir girişim olarak nitelendirildi.
 
    Öte yandan , programı düşünüp tertipleyen, yıllarını devlete hizmet etmeyi bir ibadet olarak kabul eden, yaşamının büyük bir bölümünü sosyal aktivitelerle geçiren, halkımız için ilim ve irfan alanında yaptığı aydınlatıcı çalışmalarla bilinen Suudi Arabistan Cidde Basın Ataşesi  Bahattin  Akyön’ün davetlisi olarak bu organizasyonuna Başkent Ankara Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı - Genel Yayın Koordinatörümüz Mehmet Akyol da iştirak edecekler.
 
    Organizasyonun programı şöyle: 23 Mayıs 2018 Çarşamba , 20.10: İftar Yemeği, 21.00: Panel-1.Oturum, 22.00: Kahve Molası, 22.15: Panel-2. Oturum. 23.15: Kapanış Töreni, 24 Mayıs 2018 otelden ayrılış...
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları