SÖZ KONUSU DEVLET, HELE DE KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZ OLUNCA !

21-10-2019
Evet, iştahımızı kabartan, gözlerimizi yaşartan, ruhumuzu dirilten olaylar vardır. Türk milleti olarak devletimiz, bayrağımız, kahraman askerlerimiz söz konusu olunca bir başka âleme bürünüveririz birden. Birlik/Beraberliğimizin bozulmamasında yatan gerçek de budur.

.
SÖZ KONUSU DEVLET, HELE DE KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZ OLUNCA !
 
 
 

      Hatırlanırsa politikacılar birbirlerine kem söz söyleyip, olumsuz mesajlar veriyorlar ama millet olarak biz hiç de etkilenmiyoruz o tür söylemlerden.

     Mesela Milli Futbol takımızın maçlarında nasıl da aynı duygu ve düşünceleri paylaştık, nasıl da gururlandık... Hele hele dünya şampiyonu Fransa’ya karşı ( hem de rakip sahada ) 1-1 berabere kalıp  liderliğimizi kaptırmayınca nasıl da mutlu olup aynı duygu ve düşüncelerle sevinç çığlıkları attık!...

   Bir olduk, beraber oluverdik kahraman Türk Mehmetçiğimizin Barış Pınarı Harekatı gerçekleşince.  “ Vatan için, millet için, Mehmetçik için canımız-malımız feda olsun “ demedik mi?..

    Dualarımız hep onlarla oldu. Zafer çığlıkları atmaya hazırlandığımız günleri beklerken bir de gördük ki başta ABD olmak üzere 7 düvele diz çöktürecek müjdeli haber geldi ve muzaffer kumandan olduk her birimiz. Dualarımız tez elden kabul olmuş, kahraman Mehmetçiğimiz dünyanın hiçbir ülkesinin, hiçbir ordusunun yapamayacağı başarıyı gösterdi ve PKK mı dersiniz, PYD mi dersiniz, her neyse hepsini çil yavrusu gibi dağıttık.

     Destan yazdı kahraman Mehmetçiğimiz-kahraman ordumuz yüceliğini-büyüklüğünü bir kez daha gösterdi.

Onlar kahramanlıkları ile destan yazarken elbette milletimiz de boş durmadı. Duaların haddi hesabı yoktu, destanlar-şiirler yazıldı. Yurt genelindeki vatandaşlarımız maddi ve manevi yönden yardım seferberliği başlatıldı.

     İşte bunlardan biri de Denizli’den Selamettin Özlüsöz ailesiydi. Onlar da hem duaları, hem yazdıkları şiirler hem de maddi destekleri ile bu seferberliğin ön saflarında yerlerini aldılar.    

   Televizyonlar, gazeteler Denizli’de hatta EGE medyası onlardan söz etti.

    Biz de bu muhterem vatanperver ailenin serüvenini bu sütunlara aktarıyor, minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.  

   ÖZLÜSÖZ ÇİFTİ'NDEN MEHMETÇİĞE MADDİ VE MANEVİ DESTEK

YAŞLI ÇİFT, MEHMETÇİK VAKFI'NA BAĞIŞTA BULUNDU ARDINDAN ASKER SELAMI GÖNDERDİ

SELAMETTİN ÖZLÜSÖZ, BARIŞ PINARI HAREKATI'NA YAZDIĞI ŞİİRİ MEHMETÇİK İÇİN OKUDU

     Selamettin özlüsöz, EŞİ SULTAN Özlüsöz ile birlikte, barış pınarı harekatına destek olmak için Mehmetçik vakfına bağışta bulundu. Bankaya giderek bağış yapan özlüsöz, gönlünün Mehmetçikle bir attığını söyledi ve onlara dizelerle seslendi. yaşlı çift, Mehmetçiğe asker selamı da gönderdi.

GÜN GÜN OPERASYONU TAKİP ETTİLER, ACI HABERLERLE ÜZÜLÜP GÜZEL HABERLERLE SEVİNDİLER…

ARDINDAN DA BİZ DE DESTEK OLALIM DİYEREK BANKANIN YOLUNU TUTTULAR…DENİZLİ'DE YAŞAYAN SELAMETTİN ÖZLÜSÖZ VE EŞİ SULTAN ÖZLÜSÖZ, TSK'NIN BAŞLATTIĞI BARIŞ PINARI HAREKATINA MADDİ VE MANEVİ DESTEK VERMEK İÇİN MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞTA BULUNDU. ASKER SELAMIYLA MEHMETÇİĞE SESLENEN ÖZLÜSÖZ ÇİFTİ, TÜRK ASKERİNE MUVAFFAKİYETLER DİLEDİ.

MEHMETÇİK VAKFINA 2 BİN 500 TL'LİK BAĞIŞTA BULUNAN ÖZLÜSÖZ, TÜRKİYE'YE ÇAĞRIDA BULUNDU: "BİZ ÖNCÜLÜK ETTİK. GELİN SİZDE KATKI KOYUN DESTEĞİMİZİ ÇOĞALTALIM" DEDİ.

SULTAN ÖZLÜSÖZ İSE, "ONLARI YÜREKTEN DESTEKLİYORUM. HEPSİ BİZİM EVLATLARIMIZ. ONLARA DUA EDİYORUM" DEDİ. MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞTA BULUNAN SELAMETTİN ÖZLÜSÖZ, MEHMETÇİKLERE KENDİ YAZDIĞI DİZELERLE SESLENDİ. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ANNESİ TENZİLE HANIMA DA DİZELERİNDE YER VEREN ÖZLÜSÖZ, TÜRK ASKERİNİN YANINDA OLDUĞUNU YİNELEDİ.”

 

Etiketler : SÖZ - KONUSU - DEVLET - - HELE - DE - KAHRAMAN - MEHMETÇİĞİMİZ - OLUNCA - ! -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları