SİYASET KULVARINDA YENİ BİR İSİM: A.FETHAN BAYKOÇ

28-05-2018
* 24 Haziran seçimleri geçmişteki seçimlerden çok farklı bir boyutta. Partiler arası ilişkiler nasıl ittifakçılar arasında diyalog tam anlamı ile tıkanmış durumdaysa, partililer arasında da aynı minval devam ediyor.

.
* Hele biraz tarafsız olayım dersen veya ilkeli davranmaya kalkarsan elimallah yandın demektir. 
Pazar günü iki önemli hareketlilik vardı Kızılcahamam'da. Birisi Şehitler gününü MHP'nin Kızılcahamam'da kutlaması, ikincisi ise AK Partililerin propaganda çalışmaları. 
   AK Parti çalışmalarında iki isim dikkatimi çekti, birincisi kendisini geleceğe hazırlayan , gerçekten de siyaset yapmaya müsait, yakışıklı ve de ağzı laf yapan, iyi bir babanın evladı Miraç Çakır ve genç yaşta siyasete atılıp Cumhurbaşkanımız R.Tayyip Erdoğan tarafından Ankara 2.Bölgeden milletvekili adayı olan Ahmet Fethan Baykoç.
Sayın Baykoç Ankara'nın yerlisi. Benim Balgat'tan komşum. Ayrıca Beypazarı'ndan evli. Yani sizin anlayacağınız beğendiğim ve takdir ettiğim bir kardeşimiz ve hemşerim. Hani Ankaralılar her vesile ile " Siyasi Partiler Ankaralı aday göstermiyor " deniliyor ya..İşte Ahmet Fethan Baykoç, işte Ankaralı aday... İnançlı ve imanlı, okumuş ve aynı zamanda istikbal vadeden pırlanta bir isim. Bu kardeşimizin milletvekili seçilmesi Ankara 2.Bölgede oy kullanacak tüm Başkentlilerin elinde. Şu an itibarı ile 7.Sırada. Seçilemeycek bir yerde değil aslında. Ancak biraz gayret göstermek gerekiyor. Ben sanırım üzerime düşeni yaptım. Bundan sonra da yapacağım tabii ki.. Cenab-ı Hakk'ın izni ve keremi, seçmenlerin oyları ve bizlerin aynı zamanda duaları ile seçilip memleketimiz ve milletimize hayırlı hizmetlerde bulunacaktır.  ( MEHMET AKYOL ) 
 
 
 
 
Etiketler : SİYASET - KULVARINDA - YENİ - BİR - İSİM: - A.FETHAN - BAYKOÇ -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları