GENEL HABERLER

SİNCANLI HANIMLARDAN KONAĞA BÜYÜK İLGİ

28-07-2014
Sosyal Belediyeciliğin öncülerinden Sincan Belediyesi’nin hanımlar için hizmete sunduğu Hanımlar Konağı’na ilgi çığ gibi büyüyor. Sincanlı hanımların yanı sıra ilçe dışındaki hanımlarında uğrak mekanı haline gelen Konak, seminerler ve toplantılarıyla hem bilgilendiriyor hem de sıcak bir ortamda dostça sohbet imkanı sunuyor.

.

Sincan Belediyesi’nin hanımlar için hizmete sunduğu Hanımlar Konağı dolup taşıyor. İlçedeki hanımların yanı sıra ilçe dışındaki hanımlarında dikkatini çeken Hanımlar Konağı, hem seminerleri hem toplantıları hem de sıcak ortamı ile takdir topluyor. İlçenin merkezinde yer alan Konak’ta hanımlar, çocuklarıyla birlikte hoş vakit geçirirken seminerlerle de bilgileniyor.

Hanımlara her alanda pozitif ayrımcılık sağladıklarını belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Belediye olarak ev hanımlarını üretim sürecine dahil edip onlarında ev ekonomilerine katkı sağlamaları için üreten hanımlar pazarını hizmete sunduk. Bununla da yetinmek istemedik Pazar servislerimiz ile hanımlarımızın Pazar yükünü hafiflettik. Hanımlar Konağımız ile de hanım kardeşlerimizin bir araya gelmesini sağladık. Kardeşlerimiz burada huzurla vakit geçirirken çocukları da parkta güvenle oynayabiliyor.” dedi.

 

HER ŞEY ÜCRETSİZ

Sosyal belediyecilik anlayışı ile yürüttüğü çalışmalara devam eden Sincan Belediyesi, Hanımlar Konağı ile hanımların güvenli ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmelerini amaçlıyor. Konağın özellikle ilçenin merkezinde yer alması özen gösteren Belediye, bu yolla hanımların alışverişten sonra oturup bu tesiste dinlenmelerini amaçlıyor. Hanımlar Konağı’nın yanında yer alan parka da çocuklarını getiren anneler hem çocuklarını takip ediyor hem de sohbet edip güzel zaman geçirebiliyor. Her şeyin ücretsiz olarak sunulduğu Konak’ta hanımlar kendi evlerindeki rahatlığı ve huzuru yakalamanın keyfini çıkarıyor.

Hanımlar Konağı için Sincan Belediyesi’ne çok teşekkür eden Nilüfer Pehlivan; “Belediyemiz biz hanımları da unutmadı, gerçekten bu güzel tesis için çok teşekkür ediyorum. Konakta hem bilgileniyor hem huzur buluyor hem de dostlarımızla bir araya geliyoruz. Sincan’da daha önce yapılmayan yapıldı ve bizler için bu tesis yapıldı. Gerçekten Belediyemize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler : SİNCANLI - HANIMLARDAN - KONAĞA - BÜYÜK - İLGİ -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları