ŞENTEPESPOR SEZONU AÇTI

24-09-2017
BAŞKAN DURSUN ACAR'IN HAVASINA DA, KEYFİNE DE DİYECEK YOKTU * Açılışta bir konuşma yapan Başken Dursun Acar, gençliğin ahlaklıksı ve sportmeni bizim için daha hayırlıdır " dedi.

.
Şentepespor'a halı saha veren Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da açılışta hazır bulundu. 
Bu arada BAŞKON ailesinden bir heyet açılışa katıldı. Başkent Ankara ve Anadolu Üretim ve Verimliliği Arttırma Federasyonu Genel Başkanı Av. Nazım Orhan, Ankara Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Alaettin Süer, BAŞKON Genel Sekreteri Recep Acar, BAŞKON Halkla İlişkiler ve Koordinasyon Kurulu Başkanı ( Ankara Dernekler Federasyonu Kurucular Kurulu Üyesi Faysal Alp, Genel Başkan Yardımcısı Osman Acar ve yönetim kurulu üyesi Hamdi Yıldırım'ın da hazır bulunduğu törende Gazeteci Ali Öcal Ankara sporunun sorunlarını gündeme taşıdı. BAŞKON'luların çoğunlukta olduğu gruba hitap eden Öcal, Ankara'ya milli maç oynanabilecek bir stat yapılması, amatör sporcuların konumu ve Ankara takımlarının bu sezon yaşadıkları sorunları dile getirdi.
 
Çok sayıda katılımcının bulunduğu törene iştirak edenler arasında Başkent Ankara Dernekler Federasyonu Genel Başkanı - İş adamı İdris Yavuz Cengiz, Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Durali Keleş, Sincan Ankara Kulübü Derneği Şube Başkanı Mustafa Kocaer, Yenimahalle Şube Başkanı Hamit Başkaya ve çok sayıda davetli katıldı. 
Sporcuların tanıtımının yapıldığı açılışta gerek Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve gerekse Spor Kulübü Başkanı Dursun Acar Şentepespor'dan bu senede şampiyonluk beklediklerini ifade ettiler. 
( Haber Hüsamettin Akçapınar)
 
Etiketler : ŞENTEPESPOR - SEZONU - AÇTI - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları