GENEL HABERLER

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ SANA DUACIYIZ
.

   Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşundan beri Arap siyaseti yanlış zemin üzerine oturtulmuştur zira Arapların Şerif Hüseyin denen veledi İngilizlerle işbirliği yaparak arabistana kral yapılmış her türlü ekonomik siyasi sosyal anlamda Türkiye ile hasmane tutum içinde olmuşlardır.

     Arapların tutumu başta ABD olmak üzere İngilizler ve Avrupa devletleri tarafından Ortadoğunun Türkiye aleyhine ve saydığım devletlerin çıkarlarına hizmet eden hammadesini enerji kaynaklarını çıkarlarına kullanan emperyalist emellerine vasıta olmuşlardır.1967 harbinde arapların bir tane uçağı havalanmadan ve tankları beyaz bayrak açarak israile teslim olmuşlardır.Garibin gurabanın acısını Aziz Türk Milleti çekmiştir..

     Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ın sayesinde Türkiye kendi kimliğine dönmeye başlamış bulunmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımızın Filistin Kudüs PKK politikasını bütün kalbimle ve benliğimle takdiir ediyor ve onaylıyorum inşallah sayın Cumhurbaşkanımızı Allah uzun ömürler versin bundan sonrada Devlet Başkanımız olarak görmek istiyoruz hakı hakikatı temsil eden mazlumların yarasına merhem olanların ayağının turabı olurum sayın Cumhurbaşkanımız sana duacıyız Allah yar ve yardımcın olsun

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları