GENEL HABERLER

SANATÇI HASİBE TEMİZ, ALBÜM GELİRİNİ KANSER HASTALARI DERNEĞİNE BAĞIŞLADI

26-03-2018
ALBÜM GELİRİNİN BİR KISMINI KANSERE GÜLÜMSE DERNEĞİ ARACILIĞI İLE KANSER HASTA VE HASTA YAKINLARINA BAĞIŞLAYAN SANATÇI HASİBE TEMİZ ALBÜM PLANSMAN GECESİ YAPTI

.
    Merkezi Ankara ‘da bulunan Kansere Gülümse Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Sanatçı  Hasibe Temiz, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve çıkarmayı çok arzu ettiği ‘’EN DERİNDEN’’ isimli Türkü Albümünün Lansman gecesini   dostları ve sevenleri ile birlikte Kızılay Hotel Mola’da düzenlenen bir etkinlikte  yaptı.
 
    Sözkonusu albümün lansman gecesi sunuculuğu üstlenen Sultan Özateş hanımefendi’nin açılış ve takdiminden sonra söz alan Hasibe Temiz yaptığı  konuşmasında :  
 
 
    ‘’Her eserin, her yapıtın meydana gelmesinde büyük emek ve titizlik gösterildiği gibi Albümümün hazırlık, düzenlenmesi ve parça seçimleri   sırasında da değerli hocam ve saz arkadaşlarım ile  itina ve özenle çalışmış bulunmaktayız. 
 
   Tanıtım gecemizde, bizleri onurlandıran, Konfederasyon Başkanlarıma, STK Başkanlarıma, Koro şefime , güzel sunucumuza, çalışma ve koro arkadaşlarımıza, saz arkadaşlarıma, basınımıza, salonumuzu doldurduğunuz ve  beni yalnız bırakmadığınız için siz sevgili misafirlerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Ne kadar yorgun olsam da dün akşam gösterdiğiniz sevgi ve teveccühten sonra sevenlerim bu kadar çok olması beni daha da onure etmiştir  şeklinde konuştu ‘’
 
Gecede söz alan STK Başkanları  da görüş ve düşüncelerini belirttikten sonra sanatçı Hasibe Temiz’i kutlamışlar ve bundan sonra da kendisine destek vereceklerini ayrı ayrı dile getirmişlerdir.
 
Hasibe Temiz, Kansere Gülümse Derneği’nin Kansere hasta ve Hasta yakınları için yaptığı etkinliklerde hem Yönetim Kurulu Üyesi, hemde sanatçı kimliği ile katılım sağlamakta, kanser hasta ve hasta yakınlarına moral ve motivasyon sağlamak için konser vermektedir. 
 
Nitekim sanatçı Hasibe Temiz  lansman gecesinde albümünün satışından elde edilecek gelirinin bir kısmını Dernek aracılığı ile kanser hasta ve hasta yakınlarına bağışlayacağını ifade etmiştir.
 
Lansman gecesi, Hasibe Temiz’in albümde yer alan parçalarının bir kısmını seslendirmesi ve çeşitli sanatçıların sahne almalarından sonra CD imzaları ve resim çekilişlerinden sonra ermiştir.
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları