GENEL HABERLER

Pursaklar Belediyesi'nden Güvenlik Güçlerine Anlamlı Destek

29-04-2016
Pursaklar Belediyesi'nden Güvenlik Güçlerine Anlamlı Destek.

.

Pursaklar Belediyesi'nden Güvenlik Güçlerine Anlamlı Destek

Pursaklar Belediyesi'nden Güvenlik Güçlerine Anlamlı Destek
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


 

Pursaklar Belediyesi, Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’ya yönelik operasyonlarını kahramanca sürdüren güvenlik güçlerine dualar eşliğinde 1 TIR ihtiyaç malzemesi gönderdi.
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ülkenin bekası için terör örgütlerine karşı kahramanca mücadele eden güvenlik güçlerini unutmadı. Hazırlanan proje ile içerisinde içme suyu, temizlik ürünleri gibi ihtiyaç malzemelerini taşıyan TIR, güvenlik güçlerine ulaştırılmak üzere Tebessüm Çarşısı önünde yapılan sade bir törenle uğurlandı. Uğurlama törenine Kaymakam İhsan Kara, Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabakasaloğlu, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda kişi katıldı.
Törende konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ülkemizin bekası için gece gündüz demeden terör örgütlerine karşı kahramanca mücadele eden güvenlik güçlerinin yanında olduklarını belirterek, “Kardeşlerimizin su ve temizlik ürünleri gibi birtakım ihtiyacı olduğunu öğrendik. Bu ihtiyaçları karşılamak üzere bir TIR dolusu malzeme gönderiyoruz. Bir de öğrencilerimizin polis abileri için yazdıkları duygu dolu mektupları gönderiyoruz. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin, gazilerimize şifa versin, güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun. Dualarımı her zaman kardeşlerimizle” dedi. Kaymakam İhsan Kara da yaptığı konuşmada “Maddi ve manevi desteklerimizi gönderiyoruz” diyerek güvenlik güçlerinin yanında oldukları mesajını verdi.
Konuşmaların ardın kendi elleriyle TIR’ı yükleyen Başkan Çetin ve beraberindekiler, topluca yapılan duanın ardından TIR’ı uğurladı.

 

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları