GENEL HABERLER

Pursaklar Belediye Başkanı Çetin, Poyraz bebeğe umut oldu

01-02-2017
Hastalığı nedeniyle zor günler yaşayan 3 yaşındaki Poyraz Telli’nin imdadına Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin yetişti.

.
Aileyi ziyaret eden Başkan Çetin “Poyraz bebeğimiz için ne gerekiyorsa yapılacak” dedi.
21 dakika kalbi duran 3 yaşındaki Poyraz bebek mucizeler yaratarak hayata tutundu. Doktorların bile ‘tedavisi yok’ dediği Poyraz bebek annesinin fedakârlığı ile her geçen gün iyileşiyor. Makineye bağlı olarak yaşam mücadelesini sürdüren Poyraz bebeğin bakım masraflarının giderek artması ile zor durumda kalan ailenin imdadına ise Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin yetişti. Basında yer alan “Poyraz bebek destek bekliyor” haberlerini okuyan Başkan Çetin, hemen Sosyal İşler Müdürlüğü olan Tebessüm Çarşısı yetkililerine talimat verip aileyi ziyaret etmelerini ve rapor hazırlamalarını istedi. Talimatı alan ekipler bir saat içerisinde Altınova’da yaşayan aileyi ziyaret edip bebeğin durumunu ve ailenin taleplerini Başkan Çetin’e rapor etti. Gerekli değerlendirmeleri yapan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Başkan Yardımcısı S. Mehmet Gümüş’ü ve Tebessüm Çarşısı yetkilileri ile Poyraz bebeğin evini ziyaret edip anne Aslıhan Telli ile görüştü. Görüşmede Aslıhan Telli’ye “Yavrumuz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Pursaklar Belediyesi her zaman yanınızdadır. Hem belediye olarak hem de diğer yetkili kurumlarımızla ne gerekiyorsa yapılacaktır. Poyraz bebeğe göstermiş olduğunuz şefkat ve büyük fedakârlığınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Ne ihtiyacınız olursa bize bildirin” dedi.
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in ziyaretinden memnun kalan anne Aslıhan Telli ise “Aynı gün içinde üç defa bizleri ziyaret eden belediye yetkilileri ve Başkanımız Sayın Selçuk Çetin’e teşekkür ediyorum. Bu duyarlılıkları bizlere büyük güç verdi. Her geçen gün iyiye giden Poyrazıma destek olmak isteyen herkese teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade etti. 
 
Etiketler : Pursaklar - Belediye - Başkanı - Çetin - - Poyraz - bebeğe - umut - oldu -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları