GENEL HABERLER

ORHAN KAYA ANFA GENEL MÜDÜRÜ OLDU

27-12-2017
* Taa yılların ötesinden tanıdığımız, AK Parti’nin Altındağ kurucu başkanı Orhan Kaya ANFA gibi önemli bir kuruluşun başına getirildi

.
       Taa yılların ötesinden tanıdığımız, AK Parti’nin Altındağ kurucu başkanı  Orhan Kaya ANFA gibi önemli bir kuruluşun başına getirildi. Ankara Büyükşehir ve Ankara için hayırlı bir atama oldu. Sayın Kaya’nın göreve gelmesi ile ilgili olarak Gazeteci ( BAŞKON AR-GE Başkanı )  Tülay Sarıbıyık şu açıklamayı yaptı:   
 
     “ ANFA'nın yeni Genel Müdürü Orhan Kaya, AK Parti Altındağ İlçe Kurucu Başkanlığı, Sincan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde, Meclis üyesi olarak da görev yapmıştı.
 
  Uzun yıllar siyasetin içinde "Temiz" kalmış tabiri caizse malını, mülkünü, kasanın anahtarını gözün arkada kalmadan emanet edebileceğin isimlerden birisi olarak tanınır Orhan KAYA .
 
   Çalıştığı inşaat sektöründe ne devlet ne hükümet ne de bağlı olduğu AK Parti kanalıyla 1 kuruşluk iş yapmamış, alnının teriyle emeğiyle büyük işler başarmış sağlam ve güvenilir bir insandır.
 
      Bir toplantıda ekonomi, çalışma hayatı vs den konu açılmıştı " hamdolsun bugüne kadar evime bir lokma haram götürmedim, 4 çocuğum var boğazlarından bir lokma haram geçmemiştir" demişti.
 
    Elbette bu referanslarla, ANFA'nın yeni Genel Müdürü Orhan Kaya' dan Ankara adına beklentilerimiz biraz daha fazla olacak, umarız çıtayı biraz daha yükselterek farklılıkla güzel hizmetlere imzasını atar.
 
Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor, Ankara Büyükşehir ve Başkent Ankaralılar için hayırlı hizmetlere imza atmasını temenni ediyorum. “
Etiketler : ORHAN - KAYA - ANFA - GENEL - MÜDÜRÜ - OLDU -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
  • Yaman Kaplan tarafından 2018-03-27 12:15:39 tarihinde yazıldı.
    Kırşehir Akpınar eşrefli köyü 1980 Kırıkkale doğumlu Ankara Altındağ örnek Mah ikamet etmekteyim evli 2 çocuk ba basiyim özel güvenlik olarak iş aramaktayim

HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları