GENEL HABERLER

ODABAŞI'NDAN BÜYÜK SAĞLIK HİZMETİ PROJESİ

24-02-2014
Gölbaşı Belediye Başkanı ve MHP Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, “Evde Hasta Bakım Hizmeti” projesiyle önemli bir sağlık sorununa neşter vuracak.

.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, 2014 yerel seçimlerine yönelik sosyal projeleri arasında önemli bir yer alan “Evde Hasta Bakım Hizmeti”  projesini açıkladı.

“Sağlıklı kent Gölbaşı” hedefiyle yola çıktıklarını belirten Başkan Yakup Odabaşı’nın açıkladığı “Evde Hasta Bakım Hizmeti” projesine göre; yatağa bağımlı yaşayan tüm hastalar için evde sağlık hizmeti ekibi kurulacak. Bu ekip hasta vatandaşlarla tedavi süreçleri boyunca ilgilenecek.

HEDEF SAĞLIKLI KENT

“Sağlıklı kent Gölbaşı” hedefiyle yola çıktıklarını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, projeyi şöyle anlattı:

“Yaşlı-genç ayırt etmeden yatağa bağımlı yaşayan tüm hastalarımız için evde sağlık hizmeti ekibi kuracağız. Doktor, hemşire ve acil tıp teknisyeninden oluşacak ekibimiz, hastalarımızın tüm tedavi süreçlerinde yanında yer alacak. Belediyemizin imkanlarını kullanarak Gölbaşılı hemşehrilerimizin zor günlerinde de yanlarında olacağız.”

SÜREKLİ SAĞLIK KONTROLÜ

“Sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak vatandaşlarımızın sağlığını korumak bizim görevimiz. İmkanlarımız dahilinde sağlık hizmetlerimizi Gölbaşılılarımızın ayağına götürmeye devam edeceğiz” diyen Başkan Odabaşı, “Evde Sağlık Hizmeti” projesiyle başkanlığı döneminde hayata geçirdiği sağlık alanındaki projelerine bir yenisini daha eklemiş olacak.  “Evde yalnız değilsiniz” sloganıyla tanıtılan projeye göre, yatalak hastalar kayıt altına alınarak, belediye sağlık ekiplerince sürekli sağlık kontrolünden geçirilecek.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları