MÜSİAD BAŞKANI İLHAN ERDAL: ’’FIRSATLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ’’

28-01-2017
MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, uluslararası kredi kuruluşları Standard & Poor's (S&P) ve Fitch Ratings’in açıkladığı Türkiye’nin kredi notuna ilişkin bir açıklama yaptı.

.
    Erdal, ‘’Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları  Standard & Poor's (S&P) ve Fitch’in Türkiye’nin kredi notu açıklamalarından etkilenmeme adına yeni yatırımların ve fırsatların takipçisi olacağız’’ dedi.
Başkan Erdal, yapılan değerlendirmelerin objektiflikten uzak olduğunu belirterek ülke ve millet olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde daha çok üreterek, daha çok çalışarak, daha çok istihdam sağlayarak Türkiye’yi büyütmeye devam edeceklerini söyledi. Erdal, ‘’Bizler üreticiler, sanayiciler ve iş dünyası olarak bu tür açıklamalara karşı 2017 yılı ve sonrası için yapacağımız hiçbir yatırımımızı ertelemeyeceğiz’’ dedi.
‘’Yabancı Yatırımcıları Ülkemize Yatırım Yapmaya Davet Etmeye Devam Edeceğiz’’
Erdal sözlerini şöyle sürdürdü: ‘’Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor, ancak bu zorluğun üstesinden gelebilecek potansiyelimiz de imkanlarımız da mevcut. Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Bununla birlikte MÜSİAD Ankara olarak, yabancı yatırımcıları ve iş adamlarını da ülkemize yatırım yapmaya davet etmeye ve yurt dışında ülkemiz üzerinde oluşturulmak istenen tüm olumsuz algı operasyonlarına karşı çalışmaya devam edeceğiz. İstikrar, huzur ve kalkınmanın sürmesi ve daha müreffeh bir Türkiye için sorumluluklarımızı artıracağız’’
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
  • adidas nmd tarafından 2017-07-15 19:53:36 tarihinde yazıldı.
    I have to point out my admiration for your kindness giving support to folks that absolutely need help with in this study. Your personal dedication to passing the solution all over ended up being incredibly powerful and has constantly helped regular people much like me to get to their desired goals. Your useful facts denotes much a person like me and far more to my colleagues. Thanks a lot; from everyone of us. [url=http://youl.ink/nmdcom]adidas nmd[/url]

HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları