GENEL HABERLER

MAMAK BELEDİYESİ'NDEN VERGİ UYARISI

21-11-2013
Emlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2013 yılına ait 2. ve son taksiti ödeme süresi 30 Kasım Cumartesi günü sona eriyor.

.

Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için Mamak Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğüne bağlı vezneler 30 Kasım Cumartesi tarihine kadar haftanın yedi günü çalışacak. http://www.mamak.bel.tr adresinden zahmetsizce ve online vergi ödeme imkanı da sunan Mamak Belediyesi’ne mükellefler  Yeni Hizmet Binasında, Mamak Kültür Merkezi’nde, Kutludüğün ve Lalahan’da bulunan veznelerden vergi borçlarının ödemelerini gerçekleştirebilecek. Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle ve yoğunlukla karşılaşmaması için ödemelerini son güne bırakmamaları tavsiyesinde bulunan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; “Mali Hizmetler Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla hem mükelleflere büyük kolaylık sağlıyor hem de oluşacak yoğunluğun önüne geçmeye çalışıyor” dedi.   

Ödemelerde Her Türlü Kolaylık Sağlanıyor
Belediye, online ödeme kolaylığının yanında mükelleflere kredi kartıyla ve posta çeki hesabıyla ödeme imkanı sunuluyor. Emlak vergisi ödemelerini 210374 numaralı posta çeki numarasından, işyerlerine ait çevre ve temizlik vergisi ödemelerini de 526891 numaralı posta çeki numarasından gerçekleştirebiliyor.

Etiketler : MAMAK - BELEDİYESİ'NDEN - VERGİ - UYARISI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları