Lokman Ertürk’ten esnafa ziyaret

01-02-2017
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, aralıksız olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

.
İlçe esnafını ziyaret eden Başkan Ertürk, işleri hakkında bilgi aldığı esnafa hayırlı işler diledi.  
Yerel yönetimler alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, ilçe esnafının da sürekli olarak yanında. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, rutin olharak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri kapsamında ilçe esnafıyla yine bir araya geldi. Bakkalından manavına, berberinden lokantasına kadar tüm dükkanlara uğrayan Ertürk, sohbet ettiği esnafın, talep ve sorunlarını dinledi. Başkan Ertürk ziyaretleri kapsamında ilçe asnfına hayırlı işler ve bol kazançlar dileğinde bulundu. 
Esnafımızın görüşleri çok önemli
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, belediye başkanı olduğu 13 yıl boyunca ilçe esnafıyla sürekli olarak bir araya geldiğini belirterek, ilçenin gelişmesinde esnafın rolünün de büyük olduğunu söyledi. Bir köy görünümünde olan Kahramankazan’ı, 13 yıl içinde başkentin metropol ilçeleri arasında soktuklarını ifade eden Ertürk, şunları kaydetti:
“Modern, çağdaş ve huzurlu bir yaşamın hüküm sürdüğü ilçemizde esnaf kardeşlerimizin de mutluluğu ve refahı bizim için çok önemli. Bu anlamda da ilçemiz esnafının talepleri, yaşadıkları sorunlar ve birlikte neler yapabileceğimize ilişkin görüşleri bizim için ayrı bir önem arz ediyor. Esnafımızla daha yaşanabilir, daha huzurlu bir Kahramankazan için ortak akılla hareket ediyoruz. Hizmetin en kalitelisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Esnaflarımız ilçemizin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Esnaf kardeşlerimizle bir araya gelmeye ve onları ziyaret etmeye devam edeceğiz.”
Başkanımız hiç yalnız bırakmıyor
Kahramankazan esnafı da, Başkan Ertürk’ün ziyaretlerinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Ertürk’ün kendilerini hiç yalnız bırakmadığını belirten ilçe esnafı, memnuniyetlerini, “Başkanımız bizleri ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz ve ilçemize kattıkları dolayısıyla çok teşekkür ediyoruz” sözleriyle ifade etti. 
 
Etiketler : Lokman - Ertürk’ten - esnafa - ziyaret -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları