Kumbarasını bağışlayan Arda’ya Balâ Belediye Başkanından bisiklet hediye etti

23-04-2020
Balâ Kerişli Mahallesinde yaşayan 12 yaşındaki Arda, bisiklet almak için biriktirdiği paralarını Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağışlayarak göz doldurdu.

.

16 Nisan 2020 tarihinde Balâ Vefa Sosyal Destek Grubu iletişim merkezine gelen telefonla yola çıkan vefa ekipleri,BalâKerişli Mahallesinde Arda Gündoğmuş’un evine ulaştı. Vefa ekibine Arda’nın kumbarada biriktirdiği paralar teslim edildi.

‘Bisiklet almak için biriktirdiği paraları Biz Bize Yeteriz Kampanyasına Bağışlamak istedi’’

Anne Leyla Gündoğmuş,oğlunun bisiklet almak için biriktirdiği paraları Ülke için Cumhurbaşkanımızın başlattığı Biz Bize Yeteriz Kampanyasını duyunca bağışlamak istediğini söylediğini ve oğlunun bu davranışından dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu belirtti.

Arda’nın hayallarine Bala Belediye Başkanı karşılık verdi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran tarafından Arda ve kardeşi için hediye alınan bisiklet,İlçe Kaymakamı Yusuf Turhan ile birlikte Arda'ya ve kardeşine teslim edilerek, çocuklara Çifte bayram yaşatıldı.

‘Çocuklar bizim geleceğimiz’

Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran: ‘’Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin başlattığı Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına ilçemiz Kerişli mahallesinden Arda evladımız bisiklet almak için biriktirdiği parayı bağışladı.Bizde Arda evladımızın bu onurlu davranışından dolayı hayali olan bisikleti hediye ederek Ardayı ve kardeşlerini mutlu etmek ve teşekkür etmek istedik. Devlet sizin gibi kahramanların omuzlarında yükselecek.Çocuklar bizim geleceğimiz.’’ diyerek tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutladı.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları