KÖZDE KÜNEFE... Ankara Balgat’ta yeni bir mekan Hakimbey...

20-09-2018
Ankara’nın Balgat semti yeni bir mekana ev sahipliği yapıyor. Her biri birbirinden özellikli ve çeşitli yemek ve kebap çeşitleri ile ön plana çıkan hatta künefecilerin tatlı dünyasına kafa tuttuğu Balgat bu seferde künefe çeşitlerine orijinalite kazandıran bir işletme ile gündem teşkil etti.

.
       HAKİMBEY adı ile faaliyet gösteren mekanda künefeler odun ateşinde (közde) pişiriliyor. Bununla birlikte envai çeşit künefeler ayrı bir nizam ve intizamla yapılıyor.
 
·      Tabii künefenin üzeri fıstıkla bezeniyor. Gerçi bütün künefeciler bu sistemi uyguluyorlar ama Hakimbey’de biraz daha farklı boyutta. Bir ayrı uygulama da künefenin yanında mevsime göre meyve çeşitleri ikram ediliyor.
 
·      Hakimbey yalnız künefe ile yetinecek mi?..Hayır.. Yeni hamleler, yeni aşamalar geliyor peyder pey. Yenilikler geldikçe biz yayın gruplarımız aracılığı ile kamuoyuna duyuracağız.
 
·      Mesela sabah kahvaltısı… Tam 12 çeşit ve yalnız kişi başı 29 TL.
 
Bir başka sürprizi var Hakimbey’in İsterseniz bunu bir müjde olarak sunalım:  21 Eylül Cuma günü sürpriz bir programla, Şanlıurfa’nın dünyaca ünlü sıra gecesi ekibi ile misafirlerini ağırlayacak. Sıragecesi programı için koro Şanlıurfadan gelecek. Gecede davetlilere lahmacun, çiğ köfte, künefe başta olmak üzere çeşitli ikramlar sunulacak.
 
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları