GENEL HABERLER

KIZILCAHAMAM'DAN HABER AKIŞI...

01-02-2020
Ankara'nın güzide ilçelerinden Kızılcahamam'da her zaman olduğu gibi hareketli günler yaşanıyor. Yaz seezonunda yerli ve yabancı turistlerle şenlenen ilçe, kış günlerinde ise birçok kurum ve kuruluşların ziyaretleri ve toplantıları ile hareketli günler geçiriyor.

.
ASRIN İŞ ADAMLARI KIZILCAHAMAM’DA TOPLANDI

Asrın İş Adamları Derneği 2. Meclis Toplantısı Kızılcahamam Eliz Otel’de gerçekleştirildi.

Asrın İş Adamları Derneği 2. Meclis Toplantısına; Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçurmak, Afganistan Enerji Bakanı Mohammad Gul Khulmi ve katılımcılar katıldı.

Başkan Acar,  kısa bir konuşma yaparak “2. Meclis Toplantısının 3.yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu toplantılar için Türkiye’nin Termal Cenneti olan Ankara’nın akciğeri, İlçemiz Kızılcahamam’ı seçtiğiniz için teşekkür ediyorum. İnşallah bu sene olduğu gibi her zaman sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz” diyerek toplantının hayırlara vesile olmasını temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Süleyman Acar’a, Asrın İş Adamları Derneği 2. Meclis Toplantısı Anısına plaket takdim etti. Belediye Başkanı Süleyman Acar, Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’u karşılayarak ilçemize hoş geldiniz dedi.

KIZILCAHAMAM-DIŞİSLERİ BAKANINI AĞIRLADI

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Çamlıdere İlçe Kaymakamı Metin Demirel ve AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun ile birlikte, Yıllık Değerlendirme Toplantısı için İlçemize Gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu karşılayarak ilçe hakkında bilgi verdiler .

Ostim Yatırım Yönetim Toplantısı  Akasya Vadisinde düzenlendi.

Toplantıya; Belediye Başkanı Süleyman Acar, Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek,  Ostim Yatırım Yönetim Toplantısı için ilçemiz Akasya Vadisi’ne gelen Ostim Başkanı Orhan Aydın, Ostim Başkan Yardımcısı Sıtkı Öztuna, Ostim Teknik Üniversite Rektörü Prof. Dr. Murat Ali Yülek, Eski SPK Başkanı Turhan Erol ve Ostim Yatırım Genel Müdürü Abdullah Çörtü katıldı.

 

Etiketler : KIZILCAHAMAM'DAN - HABER - AKIŞI... -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları