KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKANININ EĞİTİM AŞKI

15-10-2019
İnsan yaşamında önemli unsur eğitim ve öğrenimdir. İnsanoğlu ne kadar okursa o kadar fikren gelişir. Eğitimle öğrenim hemen hemen ayni kategoride değer görür.

.
    Bu nedenledir ki, dünya genelindeki kalkınmış ve gelişmiş ülkelerin toplumları daha çok okuyan, araştıran ve dolayısıyla eğitim alanında önemli merhaleler kaydetmiş insanlardır.  Bütün bu hususları göz önünde bulunduracak olursak okumaya ( eğitim ve öğrenime ) önem veren liderler, , idareciler, başkanlar, yerel yöneticiler hep değer görmüş, halkının , hemşerilerinin, çevresinin sevgi ve sempatisini kazanmıştır. İştu bu statüye uygun hareket eden ve fiiliyat gösteren yere yönetici-Belediye başkanlarından birisi de Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar'dır.  
    Başkan Acar Öğrenciler İle Aynı Masada Yemek Yedi 
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, İmam Hatipliler Haftası dolayısı ile İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi.
Öğrencilere öğrencilik yıllarını anlatan Başkan Acar, öğrencilere tavsiyelerde bulundu ve öğrencilerin sorularını dinleyerek yanıtladı. Acar, öğrenciler ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek Okul Müdürü Ahmet Çalıkıran’a teşekkür etti.
Sohbetin ardından Başkan Acar, öğle yemeğini öğrenciler ile birlikte yedi.
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş da eşlik etti.
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları