GENEL HABERLER

KISKANIYORLAR TABİİ..HAKSIZ DA SAYILMAZLAR ASLINDA !..

23-04-2019
Yas tutup figan etmekte, tepki göstermekte, kin ve garez beslemekte haklılar. Çünkü Ekrem İmamoğlu diye biri, ( Millet İttifakının İstanbul adayı- Belediye Başkanı)

.
Başkanlık mazbatasını aldıktan sonra bir miting düzenliyor. Kürsüye çıktığında yanında başörtülü anası, yerelde siyaset yapmış, inançlı ve imanlı babası, eşi, çocukları, kız kardeşi,eniştesi ve yeğenleri var. Mitinge başlarken mehteran takımı öyle bir program yapıyor ki katılımcılar galeyana geliyorlar..
    Bu kadar mı ?
    Hayır.. Kürsüye, başında beyaz takkesi ile bir hoca efendi geliyor. Öyle bir dua ediyor ki alanda bulunanlar AMİİİN !.. derken yeri göğü inletiyorlar. 
    Başkan İmamoğlu konuşmasına Eûzü besmele çekerek başlıyor.
    Mitinge katılanlar arasında AK Partili, CHP'li, MHP'li, İYİ Partili,Saadet partili, HDP'li ve gayrı müslim vatandaşlarımız var. 
    Parti mensubu olmayan binlerce insan var ki onlardan söz etmemek doğru olmaz..
    Şu mesajı vermek istiyor o mitinge katılanlar: " Biz Türk milletinden, dinine, devletine bağlı insanlarız. Bıktık usandık korkudan, kavgadan, itilip- kakılmaktan.. Biz birlik ve beraberlik istiyoruz. Kur'an da bizim, camide, hoca da bizim, mehteran da bizim. Gelin kini, garezi, intikamı bir kenara bırakalım. Dost olalım, kardeş olalım hepimiz." Buna itirazı olan var mı?..
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları