GENEL HABERLER

KILIÇDAROĞLU, SEN GİT YETER BAŞKA İHSAN İSTEMEZ

25-07-2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu " Partide değişim yapacakmış" Oysa CHP'de tek yapılacak değişim Kılıçdaroğlu olmalıdır. Başka ne değiştirilirse değiştirilsin yaraya merhem olmaz.

.
    CHP’DEKİ ‘ANADOLU HAREKATI ‘ MENZİLİNE ULAŞACAKTIR
 
• Muharrem İnce, Kemal Kılıçdaroğlu'na onursal başkanlığı teklif ederek genel başkanlığı istediğini kibarca söylemişti. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu soruya evet ya da hayır şeklinde cevap verememesi sonucu kılıçlar çekildi ve bir nevi savaş alanına doğru hücum etmeye başladılar.
 
Gerçekçi olmak gerekirse CHP Kılıçdaroğlu ile kır yıl mücadele verse iktidar olamaz. Hatta oyunu da artıramaz. Daha açık bir ifade ile sayın Kılıçdaroğlu liderliğindeki her hangi bir siyasi kuruluşu başa geçirmez. 
 
Peki Kılıçdaroğlu kötü bir adam mı, söylediklerinde yanlışlık mı var, cesaretsiz mi, Türkiye’nin sorunlarını bilmiyor mu?.. 
Hepsini biliyor ve doğrusunu yapıyor, ama ortada söylediğim bir gerçek var ki bu iş olmaz. 
Eskiden CHP’nin sabit fikirlileri vardı. Hep aynı sloganları atarlardı: Atatürkçülük, Cumhuriyetçilik, Laikçilik. Son günlerde bu söylemlerden uzaklaştılar, çünkü onlar da anladılar ki, sloganla milletten oy alınmıyor. 
Şimdi ortaya Muharrem İnce çıktı. Siyaset çayırının çayırında öyle bir peşrev çekti ki, o’nun bu havasından esinlenenler % 31 den fazla oy verdiler. 
Bu durum gösteriyor ki, CHP’yi Muharrem İnce çok daha iyi anlatıyor ve halk ona daha fazla itibar ediyor. 
Herkes dikkat etmiştir, Kemal Kılıçdaroğlu iyi bir insan ama Muharrem İnce Anadolu insanını temsil ediyor. “ Halktan bir insan “ olduğunu her hali tescil etti. Bu hali ile mütereddit durumda olan sağ seçmenden bile oy aldı. 
Şimdi şu soruyu sormak durumundayız; “ Muharrem İnce taraftarları 625 imzayı toplayabilirler mi?..”
Toplamaya toplarlar da, velev ki 600 veya 575 imza topladılar. 
Bu dikiş tutmaz artık, Kılçdaroğlu her ne kadar “ milletin sorunları varken onlar koltuk derdindeler “ dese de kendisine yol görünmüştür.
Son söylemek istediğim şudur ki, 
“ CHP’de bir Anadolu harekatı başlamıştır ve bu kalkışma mutlak surette menziline ulaşacak ve zaferle sonuçlanacaktır.”
 
MEHMET AKYOL
 
0530 464 63 77 
Etiketler : KILIÇDAROĞLU - - SEN - GİT - YETER - BAŞKA - İHSAN - İSTEMEZ - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları