GENEL HABERLER

KEÇİÖREN BELEDİYESİ'NDEN HASTA VE YAKINLARINA OTEL KONFORUNDA HİZMET

17-11-2013
Keçiören Belediyesi hasta ve hasta yakınlarını 5 yıldızlı otel konforunda ağırlıyor. Belediye tarafından inşa edilen Osmangazi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi Keçiörenlilere hizmet vermeye başladı.

.

Vatandaşların her anında yanında olmayı ve onlara nitelikli hizmet sunmayı görev edinen Keçiören Belediyesi, Osmangazi Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi sayesinde yeni bir hizmete imza atıyor. Sağlık nedenleriyle il dışından gelen maddi yetersizlik içinde olan hasta ve yakınlarının Ankara'da bulundukları sürede, geçici konaklama ihtiyacı bu konukevi ile karşılayacak. Belediye, hizmette sınır tanımayarak vatandaşların gönül rahatlığı ve huzur içinde kalabilmeleri için konukevinde her detayı düşündü. 100 yatak kapasiteli Konukevi, engelli misafirler ve acil araca ihtiyacı olan misafirlere imkanlar dahilinde servis hizmeti sunuyor ayrıca kalan hasta ve yakınlarına sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini ücretsiz olarak veriyor.

Sosyal belediyecilik konusunda en ön sırada yer alan Keçiören Belediyesi, konukevinde kalanların hassas bir dönem geçirdiklerinden hareketle rehberlik ve danışmanlık hizmetleri de sağlıyor.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak hizmette sınırları zorlayan konukevine yönelik şunları kaydetti;"Vatandaşlarımızın sağlıklarında ve hastalıklarında yanlarında olmayı görev sayıyoruz; biliyorsunuz ki hastalık moral gerektiren ve hassas bir dönem; bu dönemde maddi ve manevi onların yanında olmak, iyileşmelerine katkı sağlamak bizlerin de iç huzurunu sağlıyor ve vicdani sorumluluğumuz oluyor."

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları