GENEL HABERLER

K.HAMAM BELEDİYE BAŞKANI ACAR KÖY ZİYARETLERİNE BAŞLADI

04-08-2019
MAHALLE DEĞİL KÖY !.. •Artık şu gerçeği kabul etmeliyiz ki, köylerine mahalle denilmekten köylüler rahatsız oluyorlar. Zaten (göreceksiniz ) bu ucube Büyükşehir Belediye Meclisi Kanunu değişecek.

.
     Bu kanun AK Parti iktidarını yıprattı. Büyükşehir belediyelerinin önemli olanlarının 11‘inin kaybedilmesine neden oldu.  Sayın Cumhurbaşkanı bu yanlışlığın farkında olmayacak kadar saf bir devlet adamı ve parti genel başkanı değil. Herkes aklını başına alsın ve bir daha köylerimize lütfen mahalle demeyin, aslınızı inkar noktasına gider.   
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, köy ziyaretlerine başladı.  Haftada bir gün gerçekleşecek olan köy ziyaretleri köy halkı tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanıyor. 
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, bazı belediye Meclisi üyeleri ve Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun ile birlikte, Eğerli Kuzören, Değirmenciler, Güvem, Seyhamamı, Kavaközü, Kiseköy ve Kerimler köylerinde ziyarette bulunarak, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Her Hafta farklı köyleri ziyaret edecek olan  Başkan Acar, geçtiğimiz hafta başlattığımız köy buluşmalarımıza bu hafta da devam ettik; çalışmalarımızın yanı sıra yeni planlamalarımızı, yöre sakinlerinin ihtiyaç ve taleplerini hep birlikte değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor dedi.
Köylerde yaşan vatandaşlar ise  Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür ettiler.
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları