İspanyol Basını Cüneyt Çakır'ı yere göğe sığdıramadı

11-05-2017
Derbi İçin Daha İyisi Olamazdı İspanyol basınından Marca, Atletico Madrid - Real Madrid maçını yönetecek Cüneyt Çakır'a övgü yağdırdı, "Daha iyisi olamazdı. Büyük takımlara diz çökmüyor, büyük kişilik." yazdı.

.
     İspanyol Basını Cüneyt Çakır'ı Övdü: Derbi İçin Daha İyisi Olamazdı
İspanya'nın önemli spor gazetelerinden Marca, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Juventus'un ardından ikinci finalisti belirleyecek Atletico Madrid-Real Madrid maçını yönetecek FIFA kokartlı Türk hakem Cüneyt Çakır'dan övgüyle bahsetti.
 
"KARTLARINI GÖSTERİRKEN BİLEĞİ TİTREMİYOR"
 
Marca gazetesinde Rafa Guerrero imzasıyla yayımlanan yazıda "Calderon'daki Avrupa derbisi için Cüneyt Çakır'dan daha iyi bir hakem olamazdı. Çakır, bu maç için tam bir garanti." denildi. "Çakır, büyük takımlara karşı diz çökmüyor, büyük bir kişilik" diye yazan İspanyol gazetesi, "Maçlardaki büyük ortamlar onu etkilemiyor. Kimseye dışarıdan müdahale izni vermiyor. Futbolcular, ona karşı protestolarında dikkatli ve sinirlerine hakim olmalılar. Çünkü disiplin gerektiren durumlarda kartını göstermekte bileği titremiyor. Ayrıca büyük maçların temposuna çok rahat ayak uyduracak şekilde yüksek bir fizik gücüne sahip." ifadelerini kullandı.
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları