GENEL HABERLER

HER ŞEY DOSTLUK, HER ŞEY ARKADAŞLIK İÇİN OLUNCA HAYMANA YOLLARINA DÜŞTÜLER

07-01-2019
* Söz konusu dostluk, arkadaşlık olunca kar-kış dinlenmiyor.. 19.Dönem Ankara Milletvekili ( Ankaralı iş adamı ) Hamdi Eriş'le Gazeteci-Yazar Mehmet Akyol yollara düştüler.

.
    6 Ocak pazar günü Ankara en karlı ve en kışlı günlerinden birini yaşadı. Ancak kar ve tipi,dostluklar için mazeret değildi. Nitekim Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut'un yeniden Belediye Başkan Adayı olmasını tebrik etmek için 19.Dönem Ankara Milletvekili ile Gazeteci-Yazar Mehmet Akyol Haymana'ya uzandılar.  
* Özdemir Turgut Ankara -Haymana arasındaki yol yapım çalışmalarını iyi ki tamamlamış. Kar bir taraftan tipi bir taraftan geçit vermek istemiyor ama yollar öyle mükemmel yapılmış ki kar-kış dinlemiyor. Bu manzarayı gördükten sonra Özdemir Turgut için daha yolda dua etmeye başladık, dua ettik. 
* Özdemir Turgut'un yeniden AK Parti'nin aday gösterilmesi ilçe halkı tarafından memnuniyetle karşılanmış. Yüzler gülüyor ve kesin kazanacağı tahminleri yapılıyor. Rakiplerinden Hacı Aysu DP'den yeniden aday olmuş ama şansı hiç yok, buna rağmen % 15 oy alması bekleniyor. Refah Partisi'nden Hail İbrahim Aysu ( Hacı Aysu'nun akrabası ) SP'den Aytekin Yüzer aday. İyi Parti'den ise genç bir eğitimci Levent Koç'un aday olacağı tahmin ediliyor. Ancak bir gerçek varki, hepsini toplasanız bir Özdemir Turgut kadar oy alamazlar.
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları