GENEL HABERLER

HER İKİSİ DE HUZURLU VE DEMOKRATİK BİR SEÇİM DÖNEMİ İSTEDİLER.

03-01-2019
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, aday olduğu Yenimahalle ilçesindeki ilk başlangıç noktasını Yenimahalle Belediyesi başkanlık binasında başkan Fethi Yaşar'ı ziyaret ederek belirledi.

.
    *Başkan Yaşar, “Benim yaşamımda kavga yok” derken  *Başkan Veysel Tiryaki " Ağabey - kardeş olma istidamız bir ömür boyu devam edecek " dedi. 
     Yenimahalle Belediye Başkanı ve CHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Fethi Yaşar, AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı olan Veysel       Tiryaki’yi makamında kabul etti. Seçim yarışının olgunluk ve demokrasi havası içerisinde geçmesini temenni eden Başkan Yaşar, “Benim yaşamımda kavga hiç olmadı, bundan sonra da olmayacak. İlçemdeki demokratik yarışın Türkiye’ye örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.
    Seçimler demokrasi şöleni olmalı
     Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Fethi Yaşar, seçimlerin demokratik bir ortamda, şölen havası içerisinde geçmesi gerektiğinin altını çizen Yaşar, “İnşallah bu seçimlerde de başkan adayları Yenimahalle ismini lekelemeden fikrini, zikrini özgürce ortaya koyacak. Elbette eleştiriler, farklı görüş ve düşünceler olacak ama bu seçimleri de demokratik adap çerçevesinde götürürsek Yenimahalle kazanır. Yenimahalle halkı kavgayı, huzursuzluğu sevmez. Benim yaşamımda da kavga, kalp kırma yok. Olgun, dostluk ve barış içinde bir seçim dönemi diliyorum”dedi.
     Belediyelerin hizmet etme makamı olduğunu kaydeden Başkan Yaşar, “Veysel Bey ile eskiyle dayanan bir dostluğumuz var. Ben dostlukları mendil olarak görenlerden değilim. Dostluk ömür boyu. Önemli olan hoş bir seda bırakmak. Yenimahalle için hayırlısı ne ise o olsun. ifadelerini kullandı.
    “Abi, kardeş olmaya devam edeceğiz”
     “Ankara’daki belediye başkanı arkadaşlarımızın içinde en samimi olduğum Fethi Abi’dir” diye konuşan Tiryaki de, “Temennilerimiz ortak. Seviyeli, demokratik bir yarış olacağına, nezaket kurallarının sonuna kadar gözetileceğine inanıyorum. Bu konuda elimden geleni sonuna kadar yapacağım. Sonuç ne olursa olsun biz abi, kardeş olmaya devam edeceğiz” dedi.
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları