HER GÜN MÜ ŞEHİDİMİZ OLACAK ?.. DÜN 2 ŞEHİDİMİZ VARDI, BUGÜN YİNE ŞEHİDİMİZ VAR

10-07-2017
Gün geçmiyor ki şehit haberi gelmesin veya kötü bir saldırı haberi... Seneler önce iktidar ANALAR AĞLAMAYACAK dememişler miydi !.. Eee neyi bekliyoruz ?... Bu şerefsizlerin katliamı devam mı edecek ?

.

Haa şunu anlarız; biz söz verdik ama beceremedik-başaramadık deyip halkımızdan özür dilersiniz o zaman durum başka.. Veya sizin metotlarınızla bu sorun giderilemiyorsa millet olarak devreye biz girelim. Bizim metodlarımız devreye sokulsun!... Bizimde bildiğimiz bazı şeyler var herhalde bu lanet terörü ortadan kaldırmak için.

     Evet millet olarak biz yapalım, inanıyorum ki biz bu işin üstesinden geliriz.  

 

PKK'dan hain saldırı: 1 şehit, 2 yaralı

10.07.2017 17:07

 

HAKKARİ'nin Çukurca İlçesi'nde Orman Hudut Tabur Komutanlığı'na PKK'lı teröristlerce yapılan havanlı saldırıda 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı.

Hakkari Valiliği'den yapılan açıklamada, bugün Çukurca İlçesi 2’nci Hudut Tugay Komutanlığına bağlı Orman Hudut Tabur Komutanlığına bölücü terör örgütü mensuplarınca havanla ateş açıldı. Saldırıda 1 asker şehit olurken, 2 asker yaralandı. Yaralı askerler Hakkari Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınırken, bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı. Dün de iki şehidim olmuştu. 

 

Etiketler : HER - GÜN - - ŞEHİDİMİZ - OLACAK - ?.. - DÜN - 2 - ŞEHİDİMİZ - VARDI - - BUGÜN - YİNE - ŞEHİDİMİZ - VAR - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları