GENEL HABERLER

HANIMLAR MATİNESİ DEVAM EDİYOR

15-03-2014
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Hanımlar Matinesi”, Ayaş ile Güdül İlçesi’nin Çağa kasabasında devam etti.

.

Programlara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek de katıldı. Ayaş GSM Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikte sanatçılar Safiye Soyman-Faik Öztürk ikilisinin şarkı ve türkülerine katılımcılar alkışlarla eşlik etti.

Programda bir konuşma yapan Nevin Gökçek, katılan hanımlara teşekkür ederek,“Hayatın olmazsa olmazları biz kadınlarız. Evde işleriyle, dışarıda çalışmasıyla her şeyiyle biz kadınlar her alanda varız. Onun için bizim işimiz çok” dedi.

Ankara’nın birçok ilçe ve mahallesini gezdiğini belirten Nevin Gökçek, gittiği evlerde karşılaştığı pek çok dramlardan örnekler vererek, bu kadınlara destek olunması gerektiğini söyledi.

-ÇAĞA’DA HANIMLAR EĞLENDİ-

Hanımlar Matinesi Güdül ilçesine bağlı Çağa kasabasında da  devam etti. Güneyce Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen eğlence programına Nevin Gökçek de katıldı. Programda yaptığı konuşmada, kadınların güçlü olduğunu, gerek ev hayatında gerekse iş hayatında çalıştıklarını söyledi.

Dünyada ve Türkiye’de yaşanan üzücü olaylara da değinen Nevin Gökçek, “Sağlık, güzellik, makamlar geçici. Önemli olan bir hoş seda bırakmak” dedi.

Çağa’da düzenlenen “Hanımlar Matinesi”nde Faslı Nisa Grubu yer aldı. Solisti ve çalgıcıları bayan olan Faslı Nisa Grubunun seslendirdiği türkülere hanımlar eşlik ettiler.

Etiketler : HANIMLAR - MATİNESİ - DEVAM - EDİYOR -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları