GENEL HABERLER

Hamamönü söyleşileri tüm hızıyla sürüyor

09-10-2012
Altındağ Belediyesi tarafından Hamamönü’ndeki Tarihi Kabakçı Konağı’nda gerçekleştirilen “Hamamönü söyleşileri”nde yeni sezon Ekim ayı ile birlikte başladı.

.

 

 

 

Bu sezon 5’inci yılına giren ve yıl boyunca takipçilerine keyifli anlar yaşatan kültür, sanat ve edebiyat söyleşilerinin geçtiğimiz cumartesi günkü konuğu gazeteci yazar Emine Işınsu oldu.

 

Emine Işınsu ile töre üzerine sohbetler

 

Türk şiir ve edebiyat dünyasının değerli büyüklerini ağırlayan konağın misafiri olarak hey ay farklı bir konu ve konuk ile Hamamönü söyleşilerine katılmayı hedefleyen Töre Dergisi yöneticilerinden olan Emine Işınsu, töre üzerine sohbetler ile katılımcılarla buluştu.

 

Romanları, oyunları, hikayeleri ve denemeleri ile tanınan ve aylık fikir ve sanat dergisi Töre’de yazılarına devam eden Emine Işınsu’nun sohbetinden çok etkilenen dinleyiciler, bu güzel ve keyif dolu akşama vesile olan Altındağ Belediyesi’ne teşekkürlerini sundular.

 

Altındağ Belediyesi Tarihi Kabakçı Konağı’ndaki Hamamönü sohbetleri, ekim ayı boyunca pek çok değerli ismi ağırlamaya devam edecek. 

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları