GENEL HABERLER

HAK PAR GENEL BAŞKANI GÜNEŞ: “ HİLAFETİ GETİRECEĞİZ ”

21-12-2014
Fitneyi bu memleketten kovacağız diyen Dursun Güneş: “ İslam’ı rahatsız edecek, bir fitne bu memlekette kalmayana kadar, onlarla mücadele edeceğiz “ ded.

.

      Gazeteci  İbrahim Akpınar’ın sorularını cevaplandıran Güneş şunları söyledi:  
 
     “Bizim hedefimiz ; Anayasayı İslam hükmüne göre düzenlemek ve dokunulmazlıkları kaldırmaktır.Adil düzen  getireceğiz, idam yasasını geri getireceğiz, kısasa kısas uygulayacağız.Denetim getireceğiz hiç kimseyi başıboş bırakmayacağız. Bozulan ekonomiyi düzelteceğiz. tarımı yeniden ele alacağız, devletin malıyla hovardalığın önünü keseceğiz, hırsızların elini keseceğiz. Benim söylediğim zaman bu kanun çıkarılsaydı bu yolsuzluklar ortaya çıkar mıydı?
     Barış adı altında, Kürt açılımı adı altında, Kürdistan kurulmuştur. Kurulmak üzere demiyorum, kurulmuştur! Belki Işid olayı ortaya çıkmasaydı şimdiye kadar ismini bile koymuş olacaklardı.  Biz İsrail meşrepli Amerika direktifli, Haçlı Kürdistan istemiyoruz. Biz başımızda İsrail istemiyoruz. Buna karşıyız. Hedefimiz Şam'a Bağdat'a girmektir. Bu fitneyi ortadan kaldırmak bataklıkları kurutmaktır.
     Biz Osmanlı ruhunu getirceğiz. Osmanlı ruhunda ne var? Hilafet var. Biz hilafeti getirip Dünyaya Türkiye’yi tanıtacağız. Barış adı altında, Kürt açılımı adı altında, Kürdistan kurulmuştur. Kurulmak üzere demiyorum. Kurulmuştur! Belki Işid olmasaydı şimdiye kadar ismini koyacaklardı. Biz İsrail meşrepli Amerika direktifli, Haçlı Kürdistan istemiyoruz. Biz başımızda İsrail istemiyoruz. Buna karşıyız. Hedefimiz Şam'a Bağdat'a girmektir. Bu fitneyi ortadan kaldırmak bataklıkları kurutmaktır. Biz Osmanlı ruhunu getiriyoruz. Osmanlı ruhunda ne var? Hilafet var. Biz hilafeti getirip Dünyaya Türkiye’yi tanıtacağız."PKK ile ortağı AKP nin arasında bir pazarlık söz konusu. PKK, AK Parti’yi sıkıştırıyor, seçimlerden önce özerkliği çıkartmak istiyor. Onlarda diyorlar ki ;  “ yapmayın etmeyin hiç olmazsa seçimlerden sonraya bırakın.” Onlar ise şunun farkındalar: AKP'nin gidici olduğunu görmüşler, gelecek hükümetle sıkıntılı oluruz. AK Parti’yi teslim almışken biz bu işi çözmeliyiz, bu mevsim bu işi çözemezsek seçimden sonra bu işi çözmemiz hayal olur.
     Onlar biliyorlar ki, seçimlerde Hak ve Hakikat Partisi Dursun geldi mi geldi bunların bu hayalleri suya düşer. kesinlikle bu Kürdistan hayali bozulmuş olur.” Biz Kürdistan'a karşıyız. Kesinlikle onların projesini bozacağız. Allah bize fırsat verecek inşallah.  Allah Bize yardım edecek, Allah'ın bilinmeyen orduları bizimledir. Şeytanı bu memleketten kovacağız. Fitneyi bu memleketten kovacağız. İslam’ı rahatsız edecek, bir fitne bu memlekette kalmayana kadar, onlarla kesinlikle mücadele edeceği.” 

Etiketler : HAK - PAR - GENEL - BAŞKANI - GÜNEŞ: - “ - - HİLAFETİ - GETİRECEĞİZ - ” - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları