GENEL HABERLER

Gölbaşı’nda bayram denetimi

18-08-2012
Ramazan Bayramı münasebetiyle Gölbaşı Belediyesi zabıta ekipleri, vatandaşların rahat alışveriş yapabilmeleri için sıkı denetim yapıyor.

.

 ANKARA (Haber Merkezi) - Gölbaşı Belediyesi, bayram öncesi denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta ekipleri, özellikle bayram için şeker, tatlı ve çikolata alacak vatandaşların sağlıklı ürünler alabilmesi için seferber oldu.

Tatlı ve unlu ürünler üreten başta pastaneler olmak üzere ilçedeki işyerlerini Zabıta Müdürü Pehlül Eraslan yönetiminde denetleyen ekipler, ürünleri detaylı bir şekilde inceliyorlar.

VATANDAŞIN SAĞLIĞI ÖNEMLİ

Bayram öncesi ilçede gıda üretimi ve satışı yapan işyerlerinin denetimlerini artırdıklarını söyleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, denetimlerdeki tek hedeflerinin vatandaşın sağlığı olduğunu ifade etti.

Gölbaşı esnafının vatandaşın sağlığı için dikkatli olması gerektiğini ifade eden Başkan Odabaşı, “Gölbaşılıların sağlığı ile oynayanlara da fırsat vermemeye kararlıyız” dedi. Başkan Odabaşı, denetimlerin gece gündüz aralıksız sürdürüleceğine de dikkat çekti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, vatandaşların da her türlü şikayetlerini 485 51 85 numaralı telefona bildirebileceklerini sözlerine ekledi.

Etiketler : Gölbaşı’nda - bayram - denetimi -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları