Gölbaşı Belediyesi’nden Engelliler Şöleni

10-05-2014
Gölbaşı Belediyesi, ‘10-16 Mayıs Engelliler Haftası ’ dolayısıyla engelli vatandaşlara yönelik eğlence programı düzenleyecek.

.

Gölbaşı Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan ‘Engelliler Şöleni’ 10 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de Gölbaşı Belediyesi Atatürk Sahil parkın ’da gerçekleşecek. Düzenlenecek programda Ankara Kulübü Gölbaşı şubesi seğmen ekibi gösterisi, Altındağ Belediyesi down sendromlu ( Otizim’lı) çocukların gösterisi, Gölbaşı Bahçelievler Özel Eğitim Merkezi öğrencileri Ankara oyun havaları söylemi, piyes pandomin gösterisi ve rep’te pleybek yapması, Beyaz Meleklerin gösterisi,Büyükşehir Belediyesi görme engelliler müzik grubu gösterisi,Altındağ Belediyesi görme engelliler müzik grubu gösterisi,100 Metre engelli tekerlekli sandalye yarışması, İkram ve öğle yemeği programları olacak ayrıca Engellilere top, oyuncak bebek gibi hediyeler verilecek.

 

Safiye Soyman konser verecek

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay , ‘10-16 Mayıs Engelliler Haftası ’ dolayısıyla engelli vatandaşlarımıza yönelik düzenlenen programa tüm halkımız davetlidir. Dedi. Ayrıca düzenlenen program da ünlü sanatçı Safiye Soyman Engelli vatandaşlara ve davetlilere unutulmaz bir konser verecek.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları