GENEL HABERLER

Genelkurmay'dan Süleyman Şah personeline İKAZ !...

02-10-2014
Orgeneral Necdet Özel, Türkiye sınırları dışındaki tek vatan toprağı olan Suriye’deki Süleyman Şah Türbesi’nde görev yapan personele hitaben Kurban Bayramı mesajı yolladı. Özel, "Sizden gelecek tek bir haberle TSK yanınızda olacak.

.
     
 
     
 
      Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, iç savaşın yaşandığı Suriye’de IŞİD tehdidi altında olan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nda görev yapan personelin Kurban Bayramı'nı kutladı. Orgeneral Özel’in kutlama mesajı şöyle:


“Yurt dışında bulunan tek vatan toprağımız olan Süleyman Şah Saygı Karakolu'nun Değerli Personeli, Kahraman ve Fedakâr Silah Arkadaşlarım,

Bu bayram gününde, sizlere tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirmektesiniz. Bundan sonra da aynı esaslarla, ecdadımıza yakışır şekilde görevinizi başarıyla yerine getireceğinize, Yüce Milletimizi ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ni başarıyla temsil ederek, onur ve haysiyetini koruyacağınıza olan inancım tamdır.

Unutmayınız ki, sizler orada yalnız değilsiniz. Arkanızda Yüce Türk milletinin, 76 milyon yurttaşımızın olduğunu unutmayınız. Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin. Süleyman Şah Saygı Karakolunda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerinin siz fedakâr ve kahraman mensuplarının ve aile fertlerinin bayramını en içten duygularımla kutluyor, huzur ve esenlikle nice bayramları sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum. Hepinizin gözlerinden öpüyorum.”

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları