GENEL HABERLER

GENÇLERBİRLİĞİ'NE ANKARA KULÜBÜ DESTEĞİ

02-04-2017
Ankara'nın değerlerine sahip çıkan Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanlarından oluşan bir heyetle...

.
.... Gençlerbirliği Tesislerinde yeni kulüp Başkanı Murat Cavcav'ı makamında ziyaret etti.
Ankara Kulübü seymenleri ve bac-ı erenlerininde bulunduğu ziyarette söz alan Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, "Ankara Rüzgarı Gençlerbirliğimizin yeni Başkanı Murat Cavcav'ı ziyaret etmekten ötürü oldukça mutluyuz. 1923 doğumlu Gençlerbirliğimiz Cumhuriyetin ilanı ve Ankaramızın başkent oluşuyla yaşıt köklü bir Ankara Markasıdır. Gençlerbirliğimizin fikri, vicdanı, irfanı hür Ankaralıların ; onurlu, dik, asil duruşunu simgeler."dedi .
Ankara Kulübü Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav ise kurumsal ilişkilerin geliştirilmesi konusunda her türlü işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.
    Bu arada Ankara Kulübünden bir üye Murat Cavcav'dan eskiden ihraç edilen 450 üyenin affedilmesi ve kulüp içinden barış ihdas edilmesini istedi. Bunun üzerine Murat Cavcav, " Bakalım " cevabı verdi. Cavcav'ın bu cevabısoğuk bulundu. Bir başka husus da Ankara Kulübü Derneğine -Seğmenlere - verilen randevunun Başkan Murat Cavcav tarafından kısıtlı tutulması hoş karşılanmadı. 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları