GENEL HABERLER

Ey Müslümanlar! Birbirinizi Öldürmekten Bıkmadınız mı?
.

 

Yeter Artık Diyemeyecek misiniz? Allah'tan Korkun.

 

Haçlı seferlerini başlattığını bizzat eski başkanları tarafından dile getirilen Amerika, İslam topraklarında haydutluğun en alasını yapmaktadır. Son 3 gün içinde havadan savaş uçakları ile Irak’ta ve Suriye’de sivil halkı bombalayarak 700’e yakın Müslüman öldürdü. Bu gün (23 Mart 2017 tarihinde) ise, Musul’da yine katliam yaptı ve 3 saldırıda 430 sivili daha öldürdü, bir o kadar da yaralandı.

 

Terörist Amerika, elini kolunu sallayarak, kimseye hesap vermeyeceğini düşüncesi ile bütün dünyanın gözü önünde bu cinayetleri işledi, işliyor. Irak topraklarına girdiği 1991 yılından bu güne kadar, sadece Irak’ta yaşlı, kadın çocuk demeden 1 milyondan fazla Müslüman öldürdü, kadınlara tecavüz etti.

 

"Ancak iman edip salih ameller işleyen, Allah'ı çokça anan ve haksızlığa uğratıldıktan sonra öçlerini alanlar müstesna. Zulmedenler nasıl bir inkılapla yıkılacaklarını yakında bilecekler." (Şuara 227.Ayet)

 

ABD bu cinayetleri işlerken, bırakın dünyadan, bir vücudun azaları olması gereken hiçbir İslam ülkesinden en küçük bir tepki dahi çıkmadı.

 

Ey İran! Müslümanlar arasında fitne çıkarma. Şiilik yapıp fitne çıkarma. Ne Şiilik, ne de Sünnilik Müslümanların hayrına değildir. Amerika sonunda seni de kaosa sürükleyecektir.

 

Ey Müslümanlar! 
Amerika 50 yıldan fazla bir süredir bütün İslam topraklarını talan etti, yerle bir etti, Irak’taki, Suudi Arabistan’daki ve Körfez ülkelerindeki petrolü sömürdü, katliamlar yaptı. Müslümanların namusunu, ırzını çiğnedi. Tarihinini yağmaladı.

 

Ama siz Amerika ve diğer batılı sömürücü ülkelerin size dolarla peşin sattığı silahlarla birbirinizi kırıyor, yok edip öldürüyorsunuz. Yüce Allah bunun hesabını sizden soracaktır. Yetmedi bu katil Amerika’nın yanına, kendisi gibi kâfir olan Rusya ve Müslümanım diyen İran katıldı ve Suriye’de katliamlara ortak oldular.

 

Amerika’nın Müslümanları birbirlerine kırdırması sonucunda, İsrail’in önüne bir 50 yıl daha Filistinlileri öldürme alanı açmış oluyor. Gelin alet olmayın ve Allah’a tövbe edin, silahlarınızı kâfirlere çevirin. Allah’tan korkun yeter artık.

 

“Ortalıkta fitne kalmayıp, din tamamıyla Allah'ın dini oluncaya kadar onlarla savaşın. Eğer vazgeçerlerse muhakkak ki, Allah yaptıklarını görür.” (Enfal 39.Ayet)

“Bundan dolayı onları harpte yakalarsan, kendilerinden sonrakilere de gözdağı olacak şekilde ağır bir cezaya çarptır, belki ibret alırlar.” (Enfal 57. Ayet)

 

Üstelik şu anda Suriye, Irak, Doğu Türkistan, Arakan (Myanmar), Filistin başta olmak üzere dünyanın her tarafında, mazlum ve mağdur Müslüman çocuk, yaşlı ve kadınlar zulüm görüyor. Onlara yardım etmemiz gerekmiyor mu?

 

“Hem size ne oluyor ki, Allah yolunda: "Ey Rabbimiz! Bizleri bu halkı zâlim olan memleketten çıkar, tarafından bizi iyi idare edecek bir sahip ve bize katından bir kurtarıcı gönder" diye yalvarıp duran zayıf ve zavallı erkekler, kadınlar ve çocukların kurtarılması uğrunda savaşa çıkmıyorsunuz” ( Nisa 75. Ayet)

 

İşte Müslümanlar Kur'an'dan uzaklaşıp, onun emirlerine uymayınca, Peygamber a.s.v.'in sünnetlerini terk edince bu zillet ve ezilmişlik durumları kıyamete kadar devam edecektir.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları