GENEL HABERLER

ESKİ SİLAHŞÖRLER VATAN PARTİSİ'NE ZAİYAT VERECEKLERDİR
.

               ESKİ SİLAHŞÖRLER VATAN PARTİSİ’NE ZAYİAT VERECEKLERDİR

         İşçi Partisi isim ve amblem değiştirerek Vatan Partisi oldu. Amblemlerine başak ekleyerek üretimi ve tarım ülkesi olduğumuzu öne çıkardılar.

         Elbette değişiklikler büyük değişimleri de beraberinde getirmelidir. Vatan partisinin bu değişikilğinin büyük değişimler getirip getirmeyeceğini tartışmak gerekir.

   Burada olumlu beklentilerimi ortaya koymak isterdim. Ancak bu değişikliği yaparken MKK na aldığı eski siyasi isimleri görünce devamında gelmesi gereken büyük değişimin olamayacağına kanaat getirdiım. Zira bu eski siyasilerin ikisi var ki Anap döneminde bakanlık yapmış isimlerdi. Bunlarla kısa süre önce yeni bir siyasi parti kurmak üzere yola çıkmıştık. Adı İLKPARTİ olan partimizi kurmuştuk. Fakat ben ve bu partinin kuruluşunda en büyük pay sahibi olan bazı arkadaşlarımız, özellikle kendisini genel başkanlık makamına oturttuğumuz kişinin vefasızlığı, güvenilmezliği, otoritesizliği, cimriliği ve bir kısım olumsuz hasletleri nedeniyle bu partinin kuruluşundan hemen sonra bütün görevlerimizden ve üyelikten istifa etmek gereğini duyduk.

    Sayemizde kendisine makam ve mevki edinen bu şahsiyetlerin bizim bu tavrimızdan hiç sorumluluk hissetmediklerini de görerek verdiğimiz kararın isabetliliğine kani olduk.

     Şİmdi görüdük ki bunlar bu sefer de Vatan Partisine zıplamışlar. Açık söylemek gerekirse bunların Vatan partisine katacak hiç bir şeylerinin olamayacağını ve tam tersi zarar vereceklerini buradan söylemek istedim.

Vatan partisine gönül vermiş ve umut bağlamış arkadaşların bu eski siyasileri izlemelerini ve yukarıda izah ettiğim durumlar karşısında dikkatli ve özenli olmalarını, kangren olmadan kolu kesip atmalarını öneririm.,

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları