GENEL HABERLER

ESKİ İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ MUSTAFA ACAR'I HAKK'A UĞURLADIK

16-09-2016
Kızılcahamam Eski İl Genel Meclisi Üyelerinden Mustafa Acar uzun zamandır yaşadığı şeker hastalığı rahatsızlığının pençesinden kurtulamadı.

.

           Kızılcahamam'ın Salın köyünden olan Mustafa Acar, il genel meclisi üyesi olduğu yıllarda tüm gücü ile sorumluluğunu aldığı hemşerilerine hizme vermek için elinden gelen gayreti gösterdi. İyi bir hemşerici olan ve Kızılcahamam'ın birçok köyüne hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşayan Mustafa Acar yakalandığı şeker hastalığının pençesinden kurtulamadı. Önce bir bacağını şeker hastalığına kurban veren Mustafa Acar seneler sonra yine şeker hastalığından kaynaklanan başka hastalıklara yakalanarak maalesef Hakk'ın rahmetine kavuştu. 

      Kızılcahamam'ın Salın köyünde dünyaya gelen Mustafa Acar uzun yıllar Ankara'da remi kurumlarda çalıştı ve emekli oldu. Sosyal ve siyasi manada faaliyet gösteren kuruluşlarda görev almayı büyük bir görev sayan Mustafa Acar Anavatan Partisi'nden Kızılcahamam il genel meclisi üyesi seçilmişti. 15 Eylül 2016 tarihinde bir bayram gününde Hakk'a ruhunu teslim eden Mustafa Acar'ın cenazesi doğup büyüdüğü ve büyük hizmetler verdiği, hemşerileri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığı Salın köyünde kılınan namazdan sonra aynı köyün mezarlığına kaldırıldı. 

    Muhterem mustafa Acar'a Allah'tan rahmet niyaz ediyor, aile efradına başsağlığı diliyoruz. 

Etiketler : ESKİ - İL - GENEL - MECLİSİ - ÜYESİ - MUSTAFA - ACAR'I - HAKK'A - UĞURLADIK - -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları