ENVER DEMİREL İKİLEM İÇİNDE GEZİP-YÜZERKEN

19-12-2017
ENVER DEMİREL'E HALKIN SEVGİSİ BİTMEK BİLMİYOR.. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel Ülkücü ve MHP camiasının özel isimlerinden biri. Belki de öz ve öz Ankaralı olup da davasına her zaman sahip çıkan tek adam.

.
   Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel Ülkücü ve MHP camiasının özel isimlerinden biri. Belki de öz ve öz Ankaralı olup da davasına her zaman sahip çıkan, hizmetleri ile göz dolduran, rüşvet olaylarından ırak duran, talana-yalana gö kırpmayan idealist bir insan. Aslına bakarsanız Başkan Demirel Etimesgut gibi zor bir ilçeyi ele alıp ilk günden itibaren adım adım veya bir başka deyişle fersah fersah zirveye doğru götüren bir hizmet adamı. 
     Sayın Başkan iyi bir ekip oluşturmuş durumda. Zaten etraf oluşturamayanların başarı grafiğinin  mükemmeliyetinden söz etmeniz şık bir düşünce yapısı olmaz. Tam yeri gelmişken “ Muhteşem Süleyman “ ünvanı ile anılan bir kanun adamı olarak da dünyaca iyi tanınan ve itibar gören Kanuni Sultan Süleyman şayet başarıdan başarıya koşmuş, MUHTEŞEM SÜLEYMAN ünvanını almışsa etrafını iyi teçhiz ettiği içindir. Düşünebiliyor musunuz, Barbaros Hayrettin Paşa gibi Kaptan-ı Derya,  Sokululu Mehmet Paşa gibi bir Vezir-ül azam,  Mimar Sinan gibi Mimar başı ve Fuzuli gibi her biri birbirinden değerli, zamanın en ünlü ilim ve kültür adamlarını aynı çatı altında toplayıp bunlarla etraf oluşturan ikinci bir dünya lideri daha dünyaya gelmiş midir?...      
    Bu yakıştırmayı yaparken Etimesgut Belediye Başkanı aynen “ Kanuni gibidir “ demek istemiyorum ama özellik ve güzellikleri ile, hırsı ve azmi ile, hizmetleri ile, bir gecekondu semti olarak bilinen Etimesgut’u kabuğunu kırarak, bir başka özel ve güzel yapan, bütün bu işleri yaparken Hakk içih halkın sevgi ve saygısını kazanan bir hizmet adamı, bir siyasetçi olarak sunuyoruz o kadar. Peki bu hizmet adamının bundan sonraki zaman içinde siyaseten hangi güzergahta yol alacağı istifham yaratmaktadır. Yani mütereddit bir durum söz konusu ancak, evet ancak öyle bir dönemden geçiyoruz ki, karda yürüyüp izini belli etmeme hünerini herkesin gösterebilmesi lazım. Zaten Enver Demirel de sanırım öyle yapıyor, yapmamış olsaydı şimdiye kadar İYİ Parti saflarında yerini alır ve önümüzdeki günler ve yıllarda güzergahını çoktan belli ederdi.  ( MEHMET AKYOL ) 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları