GENEL HABERLER

EMEKLİ ASTSUBAYLARDAN BAŞKAN AK’A ZİYARET

26-09-2013
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği(TEMAD) heyeti, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ı ziyaret ederek Dünya Astsubaylar Günü kutlamalarına davet etti.

.

TEMAD heyetinde Genel Başkan Ahmet Keser’in yanısıra Genel Başkan Yardımcıları Yüksel Binici ve Selçuk Çapar da yer aldı. Başkan Ak’ın makamında gerçekleşen görüşme sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü nedeniyle TEMAD’ın düzenleyeceği etkinliklere Başkan Ak’ı davet eden Genel Başkan Keser, “Keçiören’de çok fazla emekli ve çalışan astsubay olması nedeniyle Keçiören Belediyesi’ni ziyaret ettik. TEMAD’ın geçen sene düzenlediği ilk etkinliklere 30’un üzerinde ülkeden, büyükelçi ve askeri ataşe düzeyinde katılım oldu. Bu seneki etkinliklerimize Başkanımızı da davet etmek istedik” diye konuştu. Davetiye nedeniyle heyete teşekkür eden Başkan Ak ise, etkinlikleri önemsediğini ve desteklediğini belirterek “İnşallah katılmayı arzu ediyorum” dedi.

TEMAD’ın 17-19 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenleyeceği Dünya Astsubaylar Günü kutlamalarına bu sene 100’ün üzerinde ülkenin davet edildiği bildirildi. Geçtiğimiz yıl yapılan kutlamalarda panel, fotoğraf ve resim sergisi, resepsiyon, bisiklet turu, Anıtkabir ziyareti, kortej yürüyüşü ve konser etkinlikleri düzenlenmişti.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları