GENEL HABERLER

ELMADAĞ BELEDİYESİ'NDEN MÜKELLEFLERE HATIRLATMA

27-11-2013
Elmadağ Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü , vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için emlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2013 yılına ait 2. ve son taksiti ödeme süresinin 30 Kasım Cumartesi günü sona ediğini belirtti.

.

3 noktadan tahsilat yapılacak

Elmadağ Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğüne bağlı vezne görevlilerinin 30 Kasım Cumartesi ve 01 Aralık Pazar günüde hizmet verecek olup, haftanın yedi günü çalışacakları belirtildi. Vergi mükelleflerinin T.C. numaraları yada vergi sicil numaraları ile birlikte Elmadağ Merkez,Hasanoğlan ve Yeşildere Belediye ek hizmet binalarında bulunan tahsilat şubelerine giderek vergilerini yatırabileceklerini belirtildi.

Ödemelerde kolaylık sağlamalıyız.

Elmadağ Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Faysal Karaköse; Ankara dışında olan vatandaşların Belediyemizin 8630657/115-148 veya 149 numaralı telefonundan vergi borcunu öğrenerek web sayfamızda yayınlanan posta çeki hesabına ve banka hesap numaralarına ödeme yapması halinde Mali Hizmetler biriminde tahsilât işleminin gerçekleşeceği bilgisini verdi.

Ödenen vergiler hizmet olarak geri döner.

Başkan Gazi Şahin, “Kamu harcamalarının önemli finans kaynaklarından olan vergiler sayesinde hizmet gücü artmaktadır. Ödenen vergilerin hizmet olarak geri döndüğü aşikârdır. Bu sebeplerden dolayı vatandaşlarımıza vergilerini zamanında ödemenin önemini hatırlatmak isterim. Vergi önemli bir husustur, tüm bireylere düşen bir görevdir. Kayıt dışılığın önlenmesi konusunda herkesin hassasiyet göstermesi gerekir.” Dedi.

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları