GENEL HABERLER

DURALİ KELEŞ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

09-11-2018
* Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte aday olmak isteyenler de hareketli günler yaşamaya başladı. Hiç şüphesiz en fazla aday adayı da iktidar partisinden.

.
 
     Hele bazı ilçeler var ki, belediye çalışanları arasında büfecisinden, tüfecisine, iş adamından, çiftçisine-köylüsüne kadar, memurundan esnafına kadar aday adayı oldu. 
 
     Tabii bu olup bitenler yaşanırken bazıları da var ki karizmasının yanında, siyaset bilimci olması, iyi bir etraf edinmesi, destekçilerinin bir hayli fazla olması, en önemlisi de tecrübesinin olması ile "Ben belediye Başkanlığını çoktaan hak ediyorum "diyor. 
İşte bu hak edenlerin başında gelen isimlerden birisi de AK Parti Yenimahalle İlçe Teşkilatından aday adayı olan Durali Keleş. Sayın Keleş başvurusunu yaptı. Ben de davet edildim ve severek gittim. Önce ilçe başkanının makamında buluştuk. O esnada önemli sürprizler ve eski dostlarla yeniden göz göze gelmemiz beni çok mutlu etti. 
Doğrusu bazı arkadaşlar, hemşeriler ve dostlarla bu vesile ile hasret giderdik. Tören ise parti binasının altındaki salonda yapıldı. Salon tıklım tıklım doluydu. Ben de yıllar yılı öncesinde yerel siyaset yaparken bu tür manzaraların yaşanmasını iyi becerirdim. Zaman zaman kitleleri arkamda veya yanımda bulur oy zamanı gelince de oylarını alırdım. 
Salondaki tablo bana şu intibayı edinmeme vesile oldu: Sayın Keleş tabanda güçlü bir malzeme oluşturmuş. Herkes bunu yapamaz. Doğrusu takdir ettim ve takdirlerimi de bu vesile ile ifade etmek istiyorum. 
Salonda ilk konuşmayı ilçe başkanı yaptı, arkasından da Durali Keleş söz verildi. Keleş duygusal ve anlam dolu bir konuşma yaptı. Katılımcılar sayın Keleş'in konuşmasına aynı heyecanla cevap verdi alkışları ile. Cenab-ı Hakk başarılarını daim kılsın. İnşaallah aday gösterilir de başarısını alacağı oylarla süsler ve hedefine ulaşır.
 
Etiketler : DURALİ - KELEŞ - ADAY - ADAYLIĞINI - AÇIKLADI -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları