GENEL HABERLER

DOSTLUK VE ARKADAŞLIĞI UNUTUP YAĞCILIĞI TERCİH ETTİ

05-05-2016
Kürt memed lakaplı, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ile ilgili olumsuzluk örneklerini sosyal medyada sık sık görmüşsünüzdür. Bu adam Ahmet Davutoğlu'na takmıştı sırf başkalarına yağcılık olsun diye.

.

              Kongre Kararı Konuşulurken AK Parti'li Metiner'den İmalı Mesajlar

             Ankara kulislerinde Başbakan Davutoğlu'nun görevi bırakacağı haberleri dolaşırken AK Partili Mehmet Metiner'in mesajları "Davutoğlu'na ilk darbe" diye yorumlandı.

           Ankara kulislerinde Davutoğlu'nun görevi bırakacağı ve  AK Parti'nin olağanüstü kongreye gideceğinin konuşulması üzerine, Davutoğlu'na ilk darbe  AK Parti  İstanbul  Milletvekili  Mehmet Metiner'den geldi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan için söylediği "biatsa biat" sözlerini tekrar hatırlatan  Mehmet Metiner,  Twitter'dan "Biz hangi makamlara nasıl geldiğimizi unutanlardan olmayız. Unutanları da kendimizden bilmeyiz." diye yazdı.

          "BİZDE LİDERE SADAKAT ESASTIR"

       Bahçelievler İlçe Başkanlığınca düzenlenen İnsan Hakları Seminerine katılan Metiner, buradaki açıklamalarının bir kısmını  Twitter'dan paylaştı.

      Metiner'in açıklamalarından öne çıkan kısımlar şöyle:

     "Davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ile beraber, hep birlikte yürümeye devam edeceğiz... Çok şükür ki  Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var, çok şükür ki yedi düvelin diz çöktüremediği bir liderimiz var... Biz hangi makamlara nasıl geldiğimizi unutanlardan olmayız. Unutanları da kendimizden bilmeyiz... Bizde lidere sadakat esastır. Lidere sadakat, ideallerimize sadakattır. Onun için, 'Biatsa biat, itaatsa itaat. Ölümüne arkandayız!' dedik."

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları