GENEL HABERLER

ÇAYIRHAN'DA HANIMLAR MATİNESİ

14-03-2014
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Hanımlar Matinesi, bu kez Çayırhan’da düzenlendi.

.

Çayırhan Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Hanımlar Matinesi’ne, Nevin Gökçek’in yanı sıra Çayırhan Belediye Başkanı Ömer Bayrak ve eşi Zeliha Bayrak ile yüzlerce Çayırhanlı hanım katıldı.

   Etkinlikte bir konuşma yapan Nevin Gökçek, “Gördüm ki bu salon size yetmiyor. İnşallah seçimlerden sonra büyük bir salon yapılır. Sizinle burada olmaktan çok mutluyum. Çoğunuz benim hemşehrimizsiniz. Ben Akçakocalıyım, çoğunlukla sizde Zonguldak ve Bartınlısınız” dedi.

Dünya Kadınlar Günü’nü hatırlatan Nevin Gökçek, “Bu hafta kadınlar günüydü… paneller yapıldı, kutlamalar yapıldı. Bana göre kadınlar günü her gün… Bir günde söyleşiler ve paneller düzenlenip, kutlamalar yapılıp diğer günler unutulmak istemiyoruz” diye konuştu.  

 Kadınların her zaman çok güçlü olduğunu belirten Nevin Gökçek, şunları söyledi:  

“Biz her yerde varız, hem işte varız,  hem evde varız. Her görevi yapan kişileriz. Erkekler fiziki olarak kuvvetli ama biz manevi olarak güçlüyüz, hem cefakarız hem vefakarız. Bizim gücümüz çok daha fazla.”

Konuşmasında özellikle kadınların kendilerine zaman ayırmasını isteyen Nevin Gökçek, “ Biz kendimize de bakmalıyız,  kendimizi de düşünmeliyiz.Tamam çocuklarımıza bakalım,  evimizi ihmal etmeyelim ama kendimizi de düşünelim.   Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarına katıldınız. Belediyenin kadınlar için yapmış olduğunu tüm faaliyetlere katılmanızı istiyoruz. Rabbim bu hizmetleri buraya getirmeyi nasip etsin” dedi.

Daha sonra Ankara Coşkun’un söylediği şarkılarla eğlenen Çayırhanlılar unutulmaz bir gün geçirdi. 

Etiketler : ÇAYIRHAN'DA - HANIMLAR - MATİNESİ -
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları