GENEL HABERLER

ÇANKIRILILARI ÇAN-VAK BULUŞTURDU
.

       ÇANKIRILILAR KÜLTÜR VE SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFIMIZ;

Ankara Binicilik İhtisas Kulübünün Beştepedeki Tesislerinde 07 Eylül 2014 Pazar günü saat 10’da verilen kahvaltı da Çankırılıları buluşturdu.

 

Kahvaltıya Çan-Vak Yönetim Kurulu: Başkan Recep ŞAHİN, Yardımcısı Recai BAŞKAN, Genel Sekreter Mehmet AZİZOĞLU, Üyeler M.Şinasi İPEK, Muzaffer TÜMER, Arif ÇAYIR, Bekir Sami DOĞAN, Mehmet  TAŞ, Hüseyin ARMUTÇU ile

 Denetim Kurulu Başkanı Mevlüt Ali USTA ile üyeler Cemal GÜÇLÜ ve Mehmet KURT,

 mütevelli heyeti üyeleri, Çankırı Dernekler Federasyon Genel Başkanı Adem CAN ve Başkan Vekili Nurettin DOĞAN ve çok sayıda bürokrat, işadamı ve sanatçı Neşe DİLEKÇİOĞLU katıldı.

Ayrıca; Çankırıı Milletvekili Hüseyin FİLİZ, İsparta milletvekili Ali Haydar ÖNER, Eski Bakan İlker TUNCAY, Eski Milletvekili Ahmet BUKAN, Sayıştay emekli 2. başkanı Osman AKMAN, Ilgaz Belediye Başkanı Arif ÇAYIR ile birlikter yoğun bir katılımın gerçekleştiği görüldü. Dostça ve samimi bir hava içinde gerçekleşen sohbetler ile hasretler giderildi.

Vakıf Başkan Recep ŞAHİN açış konuşmasında; “Mütevelli Heyet Üyelerine, Dernekler federasyonu başkanına ve vekiline, misafirlere, bürokrat ve iş adamlarına gösterdikleri ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür ederek, hoşgeldiniz” dedi.  Ve Vakfın hizmet ve faaliyetlerini özetleyerek paylaştı.

Kahvaltıda selamlama konuşması yapan Federasyon Genel Başkanı Adem CAN; “Vakfın yaşatılması için emeği geçenlere teşekkür etti ve birlikte çalışmalarının her zaman süreceğini” ifade etti.

Vakıf genel sekreteri Mehmet AZİZOĞLU” Katılımcılara teşekkkür ederek, yaklaşan kurban bayramlarını kutlayarak tebrik etti ve yaşantılarında sağlık ve mutluluklar” diledi.

Çankırı Milletvekili Hüseyin FİLİZ' de Çankırının sorunlarını ve durumunu iyi bildiklerini, Çankırı ve Çankırılılar için en iyisini yapabilmek adına her türlü çabayı sarfettiklerini, Vakıf çalışmalarına da destek olacaklarını ifade etti.

 

Çankırı eski valilerimizden ve İsparta Milletvekili Ali Haydar ÖNER ise konuşmasında;  Vakfın faliyetlerinde  Çankırı ve Çankırılılar ile ilgili Çalışmalarının önemi üzerinde durarak, herzaman Vakıf Yönetimi ile ve faliyetlerin yürütülmesi ile ilgili destek olacağını ifade ederek, Çankırı ile ilgili dünü ve bugünü konusunda düşüncelerini Genel Kurula katılanlarla paylaştı.

Kahvalıtıyı müteakip vakıf yönetimi ve mütevelli heyet kısa bir değerlendirme toplantısı yaparak hoşça vakit geçirdiklerini belittiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
Diğer Yazıları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları