GENEL HABERLER

ÇAMLIDERE ŞEHİR MERKEZİNDEKİ YOLLARIN REZİL HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI !

04-09-2017
Seneler, seneler, seneler... Tam 13 yıl.. geride kaldı hala Çamlıdere’nin alt yapı çalışmaları yapılamayıp bugünlere kalmış.

.
   Bayram münasebeti ile Çamlıdere’ye giden vatandaşlar şehir merkezindeki alt yapı çalışmalarından kalan rezil görüntüler ziyaretçileri tedirgin etti. 
    Konu ile ilgili olarak görüş ve düşüncelerini aldığımız vatandaşlar şu söylemlerde bulundular:  “ Belediye Başkanı Caner Can 13 yıldır belediye başkanı. Ne yazık ki Çamlıdere’nin alt yapı çalışmaları daha yeni yapılıyor. Her şeye rağmen bu yapılışı da saygı ile karşılıyoruz çünkü gecikmişte olsa bir şeyler yapılıyor ve yapılan hizmet küçümsenemez. . Ancak şehir merkezindeki tek yol o kadar bozuk ki mübarek bayram gününde Çamlıdereliler adına doğrusu utanç duyuyoruz. Alt yapı çalışmaları yapıldı veya yapılacak tamam güzel de bayram günlerinde bu yol asfaltlanamaz mıydı?.. Sayın Başkanımız Caner Can ve Melih Gökçek her vesile ile yaptık ettik derler ama işte gerçek ortada… Yani bazı şeyler daha henüz yeni yapılıyor; yapılırken de şehirden geçen tek cadde mübarek bayram gününde rezil bir şekilde çirkin görüntü veriyor. Çamlıdere  dışından gelen vatandaşlar bu tabloyu görünce ne demez, ne düşünür?...”   
    Ah benim Çamlıderem vah… Tabiat güzelliği, doğası, havası, suyu, insanlarının misafirliği ne kadar güzel…. Ancak yeterli hizmet ve hak ettiği desteği alamayan Çamlıdere hala göç denen rezil olguyu yaşıyorsa bunun bir sebebi olmalı. Bize göre Çamlıdere geleceğe iyi hazırlanamıyor, gelecek nesillere ümit ışığı olacak yatırımlar yapılmıyor, örneğin yapılması gayet kolayken bir inanç turizmi, sağlık turizmi ve doğa turizmi beklenilen noktada değil maalesef.  Allah Çamlıderelilerin yardımcısı olsun.  
 
Bu Yazıyla İlgili Yorumunuz ?

Okuyucu Yorumları
HIZLI ARAMA

ENÇOK OKUNANLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

NAMAZ VAKİTLERİ

ANKET

Oy Kullan      Anket Sonuçları